Антикорозійна обробка авто

Антикорозійна обробка авто в Києві

Для чого потрібна антикорозійна обробка авто

  • збільшує строк експлуатації
  • забезпечує захист від зовнішнього впливу
  • іржа з кузова не переходить на внутрішній механізм авто і не пошкоджує внутрішні системи

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Антикорозійна обробка авто від 8000 грн

Автомобіль схильний до корозійних процесів, які можуть пошкодити його різні частини і вузли. У зоні небезпеки перебуває днище, пороги і арки коліс, тому що вони постійно контактують з вологістю та іншими негативними факторами. Антикорозійна обробка дає можливість продовжити експлуатаційний термін, забезпечити максимальний захист від негативних процесів. У нашому сервісному центрі Auto Master можна отримати гарантію ефективності такої обробки за адекватними цінами.

Причини корозії та виникнення іржі

Дощі восени, соляні суміші взимку і нерегулярна мийка від бруду – це головні причини утворення іржі. Але корозія з’являється і на зовсім нових автомобілях.

У чому ж причина?

Тому якщо ви замовите обробку кузова антикором ще до першої поїздки на новенькому автомобілі – гарантовано збережете металеві поверхні від непомітної іржі.

Якщо ж ви пропустили цей момент – звертайтеся в автосервіс Auto Master будь-який час: незалежно від пори року. Особливо актуальна послуга антикорозійної обробки автомобіля в кінці літа або на початку осені. До періоду дощів та снігу.

Так ви заощадите час (не потрібно записуватися в довгі черги СТО), підготуєте машину до впливу навколишнього середовища, і заодно можете замовити діагностику певного вузла або всього автомобіля.

Антикорозійна обробка авто в Києві

Наш автосервіс Auto Master повністю дотримується основних стандартів і технологій. У процесі обробляються всі місця, навіть важкодоступні. Це забезпечує захист від іржі на високому рівні.

Спеціальні антикорозійні матеріали надійно виконують свої функції. Додатково вони підвищують рівень шумової ізоляції автомобіля. Тому їздити в салоні буде трохи комфортніше.

Антикорозійна обробка антигравієм проводиться в кілька етапів, кожен з яких відіграє важливу роль. Серед основних можна відзначити:

  •  Якісне очищення кузова та інших елементів від бруду.

  •  Демонтаж деталей із пластику, ретельний огляд днища на предмет наявності вогнищ корозії, їх видалення за допомогою спеціального обладнання.

  • Безпосереднє нанесення спеціального покриття.

  • Сушка і мийка транспортного засобу.

 

Завдяки дотриманню всіх основних правил і технологій вдається домогтися потрібного результату.

Обpобĸa aнтиĸopoм в Києві. Наші переваги

Вартість антикорозійної обробки

іна на антикор залежить від класу автомобіля, стану металевих поверхонь (зачистка, зварювання і тд …), чи потрібно розбирати елементи, які заважають, а також наявності порожнин, які необхідно захистити.

Чим новіший автомобіль, тим менше підготовка до безпосередньої обробки, кількість витратних матеріалів та часових ресурсів майстра.

Антиĸop для aвтoмoбіля нового – проводиться раз на півтора-два роки. Після трьох років експлуатації профілактичний огляд днища і інших важкодоступних частин кузова слід проводити частіше. Крім того, потрібно регулярно видаляти вологу зі зливних отворів і дверей машини, щоб запобігти появі наскрізних отворів через іржу

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram