Антикоррозійна обробка днища авто

Антикорозійна обробка днища авто

Для чого потрібна антикорозійна обробка авто

  • збільшує термін експлуатації
  • забезпечує захист від зовнішнього впливу
  • іржа з кузова не переходить на внутрішній механізм авто та не пошкоджує внутрішні системи

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Антикорозійна обробка авто від 8000 грн

Більшість автовласників піклуються про зовнішні елементи кузова машини, але забувають про стан колісних арок і днища. Але ж саме там раніше за все виникає іржа.

 

Заводський антикор здатний цілком ефективно захистити кузов від корозії. Але не варто забувати про необхідність його оновлення. Щоб підтримувати важливі елементи кузова в хорошому стані, слід проводити регулярну діагностику і періодично оновлювати захисний засіб (антикор). Правильна обробка допоможе на тривалий термін сповільнити процес корозії, що вже почався.


Обробка днища автомобіля


Перш за все, для днища слід застосовувати тільки найбільш підходящі типи антикорозійних матеріалів.  Якщо просто, щоб днище машини не згнило, слід зупинятися тільки на найефективніших і перевірених методах його обробки:

  • активна обробка;

  • пасивна обробка;

  • перетворювальна обробка.


Якщо коротко, кожен зі способів передбачає нанесення захисного шару на металеву поверхню. Однак кожен матеріал діє по-різному.


1. Пасивна обробка означає, що на днище машини наносять антикорозійні мастики на основі бітуму, каучуку або смоли. Також до складу вводяться волокна, графіт тощо. Перевагою є поширеність і доступна ціна, але є багато мінусів, які має таке антикорозійне покриття.


2. Активний антикор являє собою текучі засоби, які не тверднуть після нанесення. Це рішення повсюдно використовують для прихованих порожнин, а також внутрішніх поверхонь кузова, але можна обробити і днище автомобіля.

Наносити такі засоби простіше, можна навіть не видаляти з машини старий антикор, оскільки склади цього типу поєднуються з усіма видами антикорозійних покриттів.


3. Обробка іржі засобами, які перетворюють корозію на захисний ґрунт. Як правило, такі склади на основі кислоти (найчастіше ортофосфорної) більш відомі під назвою перетворювач іржі. Однак важливо розуміти, що обробка перетворювачем уражених ділянок тільки “консервує” проблемні місця, не надаючи їм міцності.


Обробка днища автомобіля в автосервісі Auto Master


Обробка днища і колісних арок – це комплекс процедур з використанням чіткої поетапної технології та ліцензованих матеріалів.


Складається з декількох етапів:

  • Підготовка транспортного засобу. Вибір засобів для обробки.

  • Антикорозійна обробка днища та колісних арок.

  • Контроль якості.


Перший етап – це підготовка і діагностика транспортного засобу. Проводиться демонтаж підкрилок, бризковиків і захисних кожухів.

Потім знімаються пластикові панелі, захисні екрани з днища, щоб звільнити місця, які потребують захисту. Кузов автомобіля ретельно промивається водою під високим тиском.

Уся поверхня очищається від бруду і мастила, висушується (особливо технологічні кишені).

Далі проводиться ретельний огляд, і за станом транспортного засобу підбираються засоби для обробки.


На другому етапі проводиться сама обробка.

Прибираються сліди пухкої іржі механічним або хімічним способом. Цей етап важливий, оскільки антикорозійні склади рекомендується наносити на максимально суху і чисту поверхню. Проводиться обклеювання окремих місць малярською стрічкою, що не підлягають обробці.

Особлива увага приділяється стикам, зварним швам, технологічним кишеням та іншим місцям.

Після обробки прибираються залишки препарату.

Час висихання залежить від температури і вологості в приміщенні, а також від застосовуваного препарату, і займає від трьох до шести годин.


На третьому етапі проводиться контроль якості виконаних робіт.

Під час видачі автомобіля клієнт отримує детальний звіт щодо виконаних робіт, гарантійний сертифікат. Цей документ виписується тільки авторизованими сервісними центрами, наприклад, Auto Master, підтверджуючи, що автомобіль був оброблений антикорозійними матеріалами за технологіями концерну. 


Залежно від матеріалу, стану машини і конкретного виконавця дається гарантія, за умови щорічного профілактичного огляду обробленого автомобіля, в процесі якого виявляються пошкоджені ділянки і проводиться додатковий їх захист. Оброблена таким способом машина надійно захищена від корозії і прослужить тривалий час.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram