Фарбування крил авто

Вам потрібно виконати реставрацію, ремонт і фарбування окремих елементів кузова свого автомобіля?
 • 100% попадання в колір авто
 • Висока якість фарби і захист від корозії
 • Швидкий і простий процес підбору фарби
 • Гарантія якості фарби


Як правильно встановити форму і розмір фарбового факела?
З якої відстані і під яким кутом фарбувати?

Ці та багато інших принципів роботи з крилом знають майстри автосервісу Auto Master в Києві. Наші маляри мають досвід роботи від 10 років.

Фахівці нашого СТО в Києві виконують якісний і оперативний ремонт, обробку і фарбування порогів автомобілів за найдоступнішою вартістю.

Фарбування деталей автомобіля

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Фарбування крила переднього від 5000 грн
Фарбування крила заднього від 5000 грн
Фарбування двері з одної сторони від 5000 грн
Фарбування двері повна з 2х сторін від 6500 грн
Фарбування капота з одной сторони від 6500 грн
Фарбування капота з 2х сторін від 7500 грн
Фарбування бампера переднього від 5000 грн
Фарбування бампера заднього від 5000 грн
Фарбування кришки багажника з одної сторони від 5000 грн
Фарбування кришки багажника з 2х сторін від 7500 грн
Фарбування даху від 8000 грн
Фарбування порогів від 5000 грн
Фарбування дзеркала від 1200 грн
Повне фарбування автомобіля від 85000 грн

Основні особливості фарбування крила авто

Ця частина автомобіля досить часто піддається різноманітним впливам. Тріщини, сколи та інші подібні дефекти можуть утворитися там через зіткнення з іншим транспортним засобом, певним предметом або з інших причин.

Незалежно від цього бажано якомога швидше організувати фарбування. Воно дасть змогу захистити метал від розвитку корозійних процесів, здатних призвести до серйозних негативних наслідків. Може знадобитися повне або локальне фарбування крила авто.

Етапи фарбування крил авто

Залежно від розміру пошкодження, крило фарбують після зняття або на автомобілі – без розбирання. Щоб визначитися з технологією фарбування, робимо дефектовку – ґрунтовний аналіз усіх недоліків поверхні.

 

 • очищення від бруду, фарби, що лущиться

На підготовчому етапі потрібна якісна мийка. Треба вимити поверхню крила і колісну арку, щоб там не залишилося ніякого бруду. Тільки після якісного очищення можна приступати до подальших дій.

 • захист

Зазвичай автомобіль покривається захисним шаром з поліетилену, щоб не пофарбувати інші деталі. На колеса також одягають спеціальні пакети для додаткового захисту. Все потрібно ретельно протерти ще раз, щоб ідеально підготувати поверхню.

З поверхні крила дуже важливо прибрати пил, провести якісне знезараження. Все потрібно ретельно протерти ще раз, щоб ідеально підготувати поверхню.

 • демонтаж

Потім демонтуються елементи кузова, серед яких ущільнення і багато іншого. 

 • вибір відтінку і технології фарбування

 • шпаклівка – для різної глибини застосовуються різні сорти шпаклівки (скловолоконні, з металевим порошком та ін.)

 • ґрунтування елемента

 • вирівнювання шару ґрунту

 • безпосередньо фарбування за обраною технологією;

Після того, як фарба трохи підсохне, проводиться ретельний огляд. Він дає змогу виключити те, що роботи будуть недороблені. Потім починається процес покриття лаком. Його важливо нанести на кожну деталь максимально рівномірно і якісно. 

 • обробка антикором

Це робиться для того, щоб захистити деталь від корозії.

 • полірування елемента полірувальною машинкою або у важкодоступних місцях – вручну

Завершує всі роботи полірування. Але до його початку треба почекати приблизно добу, щоб усе ретельно просохло. За допомогою легкого шліфування вдається домогтися потрібного блиску нової деталі.

 

Важливо в роботі враховувати деякі правила проведення фарбувальних робіт, що дозволить домогтися результату. Наш сервісний центр Auto Master володіє необхідними ресурсами, обладнанням і досвідом, щоб гарантувати точність та інші переваги.

Майстри автосервісу Auto Maste проводять роботи в спеціалізованій камері.

 • У камері під потрібними кутами виставляється світло, яке важливе під час нанесення ЛФП. Також камера забезпечує відсутність пилинок, які можуть прилипати до ідеально гладкої поверхні, наприклад, під час фарбування заднього крила.

 • У камері є теплоізоляційні блоки, лампи для висушування ЛФП, повітряні фільтри, величезна кількість датчиків і контролерів. Автоматизована система управління камери дає змогу встановити правильні температуру і вологість для максимально швидкого висушування фарби.

Фарбування крила на СТО Auto Master

Перевага часткового фарбування крила в тому, що ви економите час, який потрібно на розбирання автомобіля. Крім того, на поверхні машини зберігається максимум заводського покриття, використовується менше витратних матеріалів. Таким чином вартість роботи нижча.

І хоча технологію, яку використовують на заводах-виробниках, повторити складно – максимально наблизити результат можливо.

Наші досвідчені майстри СТО Auto Master в Києві підбирають точний відтінок, роблять шагрень, подібну до заводської, роблять градієнтне фарбування (2-3 кольори з плавним переходом). Зробимо кузов вашого автомобіля матовим чи кольору «металік». Працюємо з металом і пластиком.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram