Фарбування автомобілів – за та проти

Як і у більшості речей, у фарбування є свої прихильники та противники. Ми чудово знаємо, що не існує ідеального рішення, яке б задовольнило кожного користувача автомобіля. Однак дійсно варто перевірити, чи є і які мінуси традиційного фарбування автомобіля.

Фарбування автомобіля очима професіоналів

З експертної точки зору фарбування автомобіля – найдовговічніший і найкращий спосіб змінити колір автомобіля в порівнянні з іншими способами. Автомобільна фарба – це стійке покриття до механічних пошкоджень.

Більш того, це найдоступніша послуга, яка ставить фарбування автомобіля на перше місце за доступністю та довговічністю, якщо, звичайно, вона зроблена професійно. Не слід забувати, що при фарбуванні дуже легко припуститися помилок, в результаті яких можуть з’явитися небажані дефекти.

Звичайно, фарбування автомобіля не позбавлене недоліків. Це дуже трудомістка процедура, яка потребує точності та досвіду. Більше того, слід зазначити, що найчастіше при ремонті фарби працюють з окремими елементами кузова, адже зміна кольору всього автомобіля не завжди є економічно вигідним рішенням.

Фарбування автомобіля очима автовласника

Хто з автовласників хоч раз не замислювався про зміну кольору свого автомобіля? Більшість із них повністю поділяють думку фахівців про те, що фарбування є найбільш довговічним та загальнодоступним методом зміни кольору кузова автомобіля.

Перевагою цього є:

  • оперативність виконання;
  • стійкість фарби до зовнішніх впливів;
  • ефект, який можна отримати;
  • необмежену фантазію для отримання оригінального кольору.

Однак для багатьох власників чотирьох коліс фарбування автомобіля окупається лише у разі обробки окремих елементів кузова або автомобіля, якому не більше 6 років. Тут, однак, слід згадати групу автомобільних ентузіастів та любителів, для яких ціна ролі не відіграє. Вони вкладають гроші у своє хобі і можуть перефарбовувати авто багаторазово, незважаючи на витрати.

Мінуси фарбування

Виражаються переважно серйозними витратами і нерентабельністю у разі старих автомобілів. З бажання заощадити нерідко буває так, що шукають не професіоналів, а тих, хто запропонує свої послуги за найнижчою ціною.

Безперечно, не завжди доступна вартість означає сумнівну якість обслуговування, але в більшості випадків так воно і є. Це виявляється у появі дефектів лакофарбового покриття або поганою стійкістю нанесеного покриття. Ще одним недоліком, про який можна згадати, є тривалий час очікування на послуги, що не всім підійде. Особливо тим, хто не любить розлучатися зі своєю машиною на тиждень-два.

viber telegram