Заміна лобового скла

Виробляємо заміну лобового скла від оригіналу до якісних замінників. Гарантуємо якість!
 • Проводимо заміну, встановлення лобового скла для всіх марок автомобілів:
 • Оригінальне лобове скло
 • Замінники Sekurit, Pilkington, XYG та ін.
 • А також скла з підігрівом, датчиками світла та дощу.
Виробляємо заміну лобового скла від оригіналу до якісних замінників. Гарантуємо якість!
 • Проводимо заміну, встановлення лобового скла для всіх марок автомобілів:
 • Оригінальне лобове скло
 • Замінники Sekurit, Pilkington, XYG та ін.
 • А також скла з підігрівом, датчиками світла та дощу.

У КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ЗАМІНИ ЛОБОВОГО СКЛА НА СТО Auto Master ВХОДЯТЬ:

[01] Видалення старого скла

[02] Очищення кузова від старого герметика

 

[03]
За необхідності зачищення рамки лобового скла від іржі.

[04]
Встановлення нового скла

[05]
Встановлення дзеркала, елементів обігріву.

[06]
Зберігання авто до висихання нового герметика

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Прайс лист

Заміна лобового скла

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна лобового скла від 2000 грн

Заміна лобового скла

Заміна автоскла з їх професійною та грамотною установкою з використанням спеціальних клеїв та іншої необхідної автохімії відносяться до необхідних заходів у будь-яких транспортних засобах, що відходили достатній кілометраж.

Будь-яке скло, а до автомобільних це відноситься особливо, згодом втрачає свою прозорість, передаючи зображення з недостатньою чіткістю та різкістю. Найчастіше потрібно замінити лобове скло, яке приймає на себе «основний удар» під час експлуатації будь-якого транспортного засобу.

Коли слід змінити лобове скло

У яких би дорожніх та кліматичних умовах не експлуатувався ваш автомобіль, згодом ви почнете помічати дрібні дефекти скла. Більшою мірою це стосується вітрового скла, проте іноді заміна потрібна і бічним, і заднім склам.

Будь-яка дорога, незалежно від її стану і типу дорожнього покриття, це завжди пил і сміття, дрібне каміння і гравій, що потрапляють у вітрове скло на великій швидкості від автомобіля, що йде попереду. Якщо уважно придивитися до скла будь-якого авто, то на ньому можна легко знайти десятки подряпин і дрібних сколів.

Встановлення лобового скла нового замість пошкодженого старого дуже важливе, оскільки дозволяє забезпечити необхідний рівень безпеки під час експлуатації автомобіля. Безумовно, деякі види пошкоджень (сколи, подряпини) можна відремонтувати з використанням спеціальних розхідників і професійного інструменту.

Тим не менш, у випадках, коли вітрове скло покривається мережею тріщин, заміна лобового стає необхідною та терміновою процедурою, щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій.

Наша пропозиція

Встановлення лобового автоскла від нашої компанії з легкістю вирішить усі ваші проблеми, якщо старому склу вже не допоможе полірування та ремонт. Монтаж автомобільного скла стає також затребуваною процедурою, коли відбувається переобладнання транспорту з вантажного на пасажирський варіант виконання.

Багато автолюбителів замовляють заміну скла при зміні стилю оформлення екстер’єру автомобіля, наприклад. Крім того, можна замінити стандартне скло на більш безпечні аналоги типу «триплекс», наприклад.

Установка автоскла – особливий тип послуг від нашої компанії, що виконується на спеціальному обладнанні висококваліфікованими майстрами. У своїй роботі вони використовують найсучасніші матеріали, клей і герметик, щоб скла прослужили без нарікань весь свій термін.

Замовляючи заміну скла у нашій компанії, ви отримуєте:

 • упевненість у якості нових запчастин;
 • високий рівень обслуговування;
 • перевірені та надійні витратні матеріали;
 • економію часу та нервів

Якщо вас цікавить якісне встановлення автоскла, ми завжди до ваших послуг. Наші майстри працюють оперативно та ефективно, не забираючи у вас жодної хвилини зайвого часу.
При необхідності можна замовити послугу з встановлення автоскла з виїздом майстра. Якщо у вас немає можливості приїхати особисто, наші співробітники оперативно проведуть усі необхідні виміри, привезуть та встановлять необхідне скло за місцем стоянки вашого авто.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram