Кузовний ремонт автомобіля

Найновіше обладнання для якісної роботи з кузовного ремонту

Наші спеціалісти здійснюють такі види робіт:

Видалення сколів та подряпин;
Усунення вм’ятин без фарбування;
Рихтування та відновлення геометрії кузова будь-якої складності;
Ремонт пластикових елементів (бампер та ін.);
Фарбування та полірування автомобіля.

Також у нашому автосервісі виконуються зварювальні роботи, включаючи аргонне зварювання та заміну елементів кузова шляхом врізання нових деталей.

Найновіше обладнання для якісної роботи з кузовного ремонту

Наші спеціалісти здійснюють такі види робіт:

  • Видалення сколів та подряпин;
  • Усунення вм’ятин без фарбування;
  • Рихтування та відновлення геометрії кузова будь-якої складності;
  • Ремонт пластикових елементів (бампер та ін.);
  • Фарбування та полірування автомобіля.


Також у нашому автосервісі виконуються зварювальні роботи, включаючи аргонне зварювання та заміну елементів кузова шляхом врізання нових деталей.

Кузовний ремонт здійснюється поетапно:

[01] Розбирання кузова

[02] Рихтування (відновлення геометрії
кузовних елементів)

 

[03]
Ремонт деталей (зварювання) або
демонтаж/монтаж (заміна)

[04]
Шпаклювання, шліфування,
ґрунтування

[05]
Фарбування

[06]
Полірування, обробка
проти корозії

Кузовний ремонт у Києві

Навіть найуважніший і найакуратніший водій, що ідеально дотримується ПДР, не застрахований від ДТП або інших неприємних ситуацій, внаслідок яких може постраждати його автомобіль. Не варто забувати про «капризи» погоди, погане дорожнє покриття, агресивні речовини, які використовуються для боротьби зі снігом і льодом у холодну пору року. Перелік причин, що впливають на збереження кузова транспортного засобу, можна продовжувати до нескінченності, але набагато розумніше не витрачати час на пошуки винуватців неприємності, а зайнятися усуненням пошкоджень.

Чому ми?

  • У нас в автосервісі працюють справжні професіонали, здатні не лише точно оцінити характер пошкоджень кузова авто, а й побачити авто «очима власника».
  • Ми використовуємо лише якісні деталі та сертифіковані матеріали.
  • Ремонт кузова автомобілів здійснюється на сучасному устаткуванні.
  • Вартість ремонту завжди відповідає його якості, а для постійних клієнтів передбачено індивідуальні знижки.
  • У нас передбачена як готівкова, так і безготівкова форма розрахунків.


Залишились питання? Ви можете зв’язатися з представником компанії та отримати відповіді на них прямо зараз!

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ремонт кузова

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Бампер передній від 3200 грн
Двері від 3500 грн
Пройом двері від 1800 грн
Криша від 6000 грн
Кришка багажника від 4500 грн
Поріг від 3000 грн
МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

Ремонт кузова авто

Така послуга, як ремонт кузова авто від нашої компанії була і залишається максимально затребуваною. Будь-якому автовласнику хочеться, щоб його автомобіль мав ідеальний зовнішній вигляд та бездоганний стан кузова. На жаль, за звичайних умов експлуатації кожен транспортний засіб має дрібні дефекти або серйозні пошкодження екстер’єру.

Незалежно від того, купуєте ви автомобіль «з рук» або робите покупку в дорогому автосалоні, дуже важливо переконатися в тому, що транспортний засіб не побував у серйозних аваріях. Як показує практика, навіть абсолютно новий на вигляд автомобіль із салону може бути «темною конячкою»: пробіг легко скручується, а для усунення наслідків ДТП проводяться кузовні роботи.

Як перевірити кузов на предмет пошкоджень

Як дізнатися, чи проводився кузовний ремонт автомобіля за колишніх власників? Прості поради від професіоналів допоможуть вам швидко перевірити авто та оцінити його дійсну вартість. Найчастіше ціну автомобіля вдається значно зменшити, якщо вам вдається довести факти пошкоджень кузова.

В ідеалі, якщо вас все влаштовує загалом, можна звернутися за допомогою до профільних компаній, що займаються врахуванням історії кожного проданого автомобіля.

Звернувшись до фахівців, ви отримаєте імена попередніх власників, дані щодо страхових випадків, а також інформацію щодо будь-яких судових процесів, у яких фігурував автомобіль.

Все це допоможе визначитися з моментами, на які потрібно звернути увагу при першому візуальному огляді. Фахівці радять починати його з контролю пошкоджень та наявності вм’ятин чи нерівностей на кузові.

Необхідно ретельно оглянути авто з усіх боків з метою уточнення – чи проводився ремонт кузова. Мета пошуків – тріщини, вм’ятини, відмінності у кольорі та інші пошкодження, які можуть вказувати на факти влучення авто в аварії. Найчастіше при зіткненнях ушкоджуються бампера та крила, тому сліди ремонту та пошкоджень на них повинні вас насторожити.

Перевіряємо загальну геометрію транспортного засобу

При першому візуальному контакті важливо перевірити всі елементи кузову щодо будь-яких пошкоджень, сколів, тріщин. Також перевіряється маркування, де вказується дата виробництва. Невідповідність дати виготовлення з роком випуску авто буває в тих випадках, коли автомобіль збирався не відразу на конвеєрі або побував у серйозних аваріях, які потребують заміни кузовних елементів.

За допомогою візуального огляду можна перевірити геометрію кузова. Для цього потрібно сісти з будь-якої сторони машини та подивитися вздовж поздовжньої лінії кузова. Ви не повинні побачити жодних вм’ятин, а лакофарбове покриття має бути ідеальним по всій лінії огляду. Звичайно, необхідно мати певні навички та досвід, щоб розглянути сліди ушкоджень. Саме тому допомога профільного фахівця буде не зайвою.

Факт порушення відбиття від покриття лаком і фарбою може говорити, що деталь кузова змінювалася після аварії чи ремонтувалася згодом. Також приділіть увагу огляду дверних панелей та величині зазорів при зачиненні дверей. Пам’ятайте, що в ідеалі проміжки мають бути одного розміру по всій довжині прилягання дверей до кузова.

Якщо транспортний засіб побував в аварії, нові елементи кузова, швидше за все, не стануть «рідними», їх легко можна відрізнити по іншій ширині зазору, а також по неправильній геометрії кузова при закриванні.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram