Промивка радіатора

Є проблеми з системою охолодження двигуна?

Причини забруднення радіатора:

  • Неякісна охолоджуюча рідина;
  • Кінець терміну служби охолоджуючої рідини;
  • Корродіювання чавунного блоку двигуна;
  • Попадання в антифриз герметиків для систем охолодження.

Майстри станції техобслуговування Auto Master у Києві виконують якісну та оперативну промивку радіатора за доступною вартістю.

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Промивка радіатора від 1500 грн

Чистка та миття радіатора автомобіля – обов’язкові елементи в списку регулярних профілактичних дій для машин будь-якого типу. Оскільки він найбільше контактує з навколишнім середовищем через своє розташування, до нього часто потрапляють різні комахи, дрібні камені та пил з дороги. З часом бруд починає накопичуватися в радіаторі і якщо його не почистити вчасно, це може спричинити перегрівання двигуна навіть при русі на мінімальній швидкості.

Коли потрібно промивати радіатор

На панелі приладів деяких автомобілів передбачається лампочка зі значком радіатора. Якщо вона спалахнула, це свідчить про недостатній обсяг антифризу в системі.

Якщо вас цікавить, коли потрібно промивати радіатор, процедуру потрібно повторювати щорічно. Найкраще з весняним потеплінням, коли сильні морози залишилися позаду, а попереду спекотне літо, що вимагатиме справної роботи системи охолодження.

Що вказує на забрудненість системи охолодження

Мутний антифриз (охолоджуюча рідина) в розширювальному бачку. Антифриз повинен бути прозорим, якщо він втратив свій колір, став рудим і каламутним це перша ознака засміченості системи;

 

Не гріє пічка. Ця ознака теж, як правило, вказує на засміченість системи охолодження і як результат забитий радіатор пічки;

 

Перегрів двигуна. Слідство такого може бути забитий основний радіатор і сорочка двигуна.

 

Якщо двигун починає регулярно перегріватися, то настав час починати думати, чим промити систему охолодження.

Чому забивається радіатор пічки?

Коли радіатор пічки автомобіля забивається, це означає, що потік тепла від двигуна не може пройти через радіатор печі, що призводить до нагрівання салону автомобіля та інших неприємностей. Ось деякі причини, через які радіатор грубки може забитися:

 

  • Накопичення бруду та пилу в системі печі. Бруд та пил можуть накопичуватися в системі трубок та каналів печі, через які проходить теплоносій. Якщо система печі забита брудом і пилом, то вона може дмухати слабо або взагалі не дмухати.

  • Засмічення радіатора печі. Якщо радіатор забитий, то тепло не може пройти через нього і салон автомобіля не нагріватиметься.

  • Неправильне використання автомобіля. Якщо автомобіль використовується в запорошених або брудних умовах, тобто більше шансів, що бруд і пил потраплять у систему пічки. Також, якщо автомобіль використовується тільки для коротких поїздок, система печі може забиватися через недостатнє недостатнє прогрівання для очищення системи.

  • Проблеми із насосом системи охолодження двигуна. Насос системи охолодження двигуна перекачує рідину через радіатор печі та інші частини системи охолодження двигуна. Якщо насос не працює належним чином, потік рідини може бути занадто повільним, що може призвести до забиття радіатора печі.

  • Пошкодження системи печі. Якщо система печі була пошкоджена або зношена, то потік тепла може бути обмежений, що призведе до забиття радіатора печі.

 

Щоб уникнути забивання радіатора печі, рекомендується стежити за станом системи охолодження двигуна, регулярно змінювати фільтри, а також звертатися до фахівців у разі виникнення проблем із системою печі.

 

Для промивання в автомайстерні Auto Master фахівці використовують професійні рідини та обладнання. Ми також зробимо діагностику системи печі та проведемо необхідні ремонтні роботи, якщо це буде потрібно. 

 

Таким чином, вибір між самостійним промиванням радіатора та зверненням до автомайстерні залежить від багатьох факторів. Якщо у вас є навички в авторемонті, необхідні інструменти та доступ до чистої води та засобів для утилізації рідин, то самостійне виконання цієї процедури може виявитися досить простим та економним рішенням. Однак, якщо у вас немає досвіду в авторемонті, необхідно звернутися до кваліфікованих майстрів, щоб уникнути неправильного промивання, яке може призвести до серйозних проблем надалі.

Що буде, якщо не мити радіатор

Промивання радіатора – одна з найважливіших процедур, яку потрібно проводити регулярно для підтримки нормальної роботи автомобіля. Якщо не проводити промивання, то на ньому накопичуватиметься бруд та сміття. Це може призвести до багатьох проблем, які ускладнюють роботу механізму.

 

Якщо проігнорувати необхідність очищення магістралей системи охолодження, то згодом виявляться такі неполадки

Якщо у вас вийшов з ладу будь-який із компонентів системи охолодження автомобіля — звертайтесь на наше СТО Auto Master. Ми забезпечимо ваше авто всім необхідним для безперебійної роботи даної системи.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram