Особливості ремонту американських автомобілів

Де можна відремонтувати автомобіль із США? Подібне питання цікавить все більше автолюбителів у нашій країні, які вважали за краще купити авто на одному із знаменитих американських аукціонів та ввезли його до України.

Популярність американських автомобілів різних класів неухильно зростає, причому автолюбителів не зупиняють пошкодження транспортних засобів після аварій. Більшість таких авто можна досить швидко та бюджетно відремонтувати, якщо вибрати правильний автосервіс.

Чи вигідно купувати авто з Америки і робити ремонт? Все залежить від ситуації: має значення тип та характер наявних пошкоджень, наявність доступних запчастин для ремонту, час та гроші, які ви плануєте витратити.

Правильне відновлення автомобілів з Америки пропонують безліч спеціалізованих компаній. Надалі ви можете скористатися їхніми послугами щодо технічного обслуговування відремонтованих автомобілів.

Що ж слід враховувати покупцю авто зі США? Які деталі авто вимагають ремонту і в чому полягають основні види ремонтних робіт? Чому американські автовласники вважають за краще купувати нові авто, не вкладаючись у ремонт машин навіть після незначних ДТП?

Особливості ремонту авто зі США – думка фахівців

Чи легко ремонтувати американське авто? Слід розуміти, що практично всі автомобілі, що імпортуються зі США – це куплені недорого на аукціонах машини після ДТП або так звані «утопленники».

У першому випадку машини мають різний ступінь пошкодження кузова та внутрішніх елементів. Ремонт у США обходиться власнику досить дорого, тому в більшості ситуацій він користується можливостями автострахування та купує новий автомобіль.

«Потоплені» можуть бути справжньою «темною конячкою», оскільки автомобілі, які простояли у воді довгий час, зазвичай мають ідеальний зовнішній вигляд, але є проблеми з салоном (грибок, пліснява) і з електрикою. У гіршому випадку має бути капремонт або навіть повна заміна двигуна.

Скільки коштує ремонт авто зі США?

Це визначається багатьма нюансами:

  • характер та тип наявних ушкоджень;
  • відстань доставки від місця проведення аукціону до морського порту;
  • необхідність додаткових витрат, крім ремонту.

Що мають на увазі під додатковими витратами? Автомобілі із США часто вимагають заміни елементів систем освітлення, щоб відповідати європейським нормам та стандартам.

Крім того, іноді потрібне регулювання напрямку світла фар, заміна частини панелі приладів через відмінності в метричних системах (замість кілометрів – милі, замість градусів Цельсія – градуси Фаренгейта).

Труднощі ремонту та його висока вартість можуть полягати і у відсутності необхідних запчастин, які іноді потрібно чекати на тижні, замовляючи їх безпосередньо в США. Проте в останні кілька років ця проблема стає менш актуальною у зв’язку із збільшенням кількості американських авто на наших дорогах і, відповідно, розвитку логістики комплектуючих.

viber telegram