Фарбування автомобіля Київ

Професійне фарбування, тільки високоякісними матеріалами

Фарбування транспортного засобу – важливий етап ремонтно-відновлювальних робіт, здатний кардинально змінити вигляд вашого автомобіля.
Ця процедура може здійснюватися як добровільно, коли власник приймає рішення змінити колір авто, так і вимушено, як правило, після ремонту кузова або окремих його елементів. Але, незалежно від того, що змусило вас звернутися до фахівців із фарбування машин, наша компанія виконає дані роботи на найвищому професійному рівні.
Професійне фарбування, тільки високоякісними матеріалами

Фарбування транспортного засобу – важливий етап ремонтно-відновлювальних робіт, здатний кардинально змінити вигляд вашого автомобіля.
Ця процедура може здійснюватися як добровільно, коли власник приймає рішення змінити колір авто, так і вимушено, як правило, після ремонту кузова або окремих його елементів. Але, незалежно від того, що змусило вас звернутися до фахівців із фарбування машин, наша компанія виконає дані роботи на найвищому професійному рівні.

Етапи та процес фарбування автомобіля від Auto-Master

[01] Мийка авто

[02] Підготовка

 

[03]
Ремонт пошкодженої
ділянки

[04]
Шпаклювання

[05]
Ґрунтування

[06]
Фарбування

[07]
Полірування

[08]
Видача клієнту

Що ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • У нас передбачено як локальне, так і повне фарбування авто, незалежно від марки/моделі, року випуску та технічних особливостей транспортного засобу.
 • Фахівці компанії здійснюють комп’ютерний вибір фарби за допомогою сучасних програм.
 • У нас приділяється особлива увага підготовчим роботам, які включають демонтаж усіх необхідних елементів, а також повне очищення від іржі та бруду, миття та знежирення поверхні кузова (або його деталей).
 • За потреби проводиться антикорозійна обробка.
 • Малярка і повне фарбування машини включає: ґрунтування, шпаклювання, фарбування в кілька шарів, нанесення лаку та полірування.

І ще…
Фарбування авто здійснюється у спеціальних боксах, де підтримується ідеальна чистота та необхідний температурний режим. Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали відомих виробників та новітні технології фарбування машин. І не забувайте! У нас передбачений повний цикл відновлювальних робіт: від ремонту кузова до фарбування та полірування всіх його елементів!

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Покраска автомобіля

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Покраска крила переднього від 2500 грн
Покраска крила заднього від 3000 грн
Покраска двері з одної сторони від 3000 грн
Покраска двері повна з 2х сторін від 4000 грн
Покраска капота з одной сторони від 3500 грн
Покраска капота з 2х сторін від 4500 грн
Покраска бампера переднього від 3500 грн
Покраска бампера заднього від 3500 грн
Покраска кришки багажника з одної сторони від 3500 грн
Покраска кришки багажника з 2х сторін від 4500 грн
Покраска криши від 5000 грн
Покраска порога від 3000 грн
Покраска пройома від 3000 грн
Покраска зеркала 800 грн
Локальна покраска 75% від вартості
Покраска передньої панели від 1000 грн
Покраска моторного відсіку від 2500 грн
Покраска задньої панелі від 1500 грн
Покраска підлоги багажника від 3000 грн
Перевірка лакофарбового покриття 180 грн
Повна покраска авто від 40000 грн
Поліровка одної деталі від 350 грн
Поліровка фар 800 грн
Поліровка автомобіля повністю від 3500 грн
Діагностика геометрії кузова 400 грн

Фарбування автомобіля

Фарбування автомобіля може бути досить складним завданням, яке неможливо виконати без належної підготовки. Потрібна ретельна підготовка кузова або його окремих елементів, а також спеціальне приміщення ізольоване від зовнішнього впливу.
Не варто намагатися заощадити на послузі «фарбування авто», яку пропонують недорого кустарні майстерні. За багато років роботи нам доводилося спостерігати наслідки неякісного забарвлення в результаті не особливо професійних зусиль автомалярів.
Використовуючи дешеві лакофарбові матеріали, вони орієнтовані на кількість і обсяг робіт, а не на якість. Звідси один висновок: не варто двічі переплачувати, адже якісне фарбування машини в нашій професійній майстерні здатне вирішити усі ваші проблеми.

Фарбування автомобіля – головні нюанси

Неважливо, чи доведеться повне фарбування авто або робота з окремим елементом кузова, необхідно дотримуватися певної послідовності дій. Перша і основна помилка малярів-аматорів – нехтування підготовкою поверхні, що виправляється.

Якісне фарбування – це не просто рівномірне розпилення балонної фарби на даний елемент кузова. Їй мають передувати такі етапи, як:

 • видалення оригінального лакофарбового покриття та будь-яких плям іржі;
 • миття та знежирення вищевказаної поверхні;
 • видалення пилу за допомогою антистатичних засобів;
 • ґрунтовка;
 • базова обробка (шліфування, наприклад);
 • повторне очищення поверхні тощо.

Фарбування автомобіля слід проводити в умовах, що зводять до мінімуму вплив зовнішніх факторів. Не можна допустити, щоб на свіжу фарбу пристали порошинки або прилипали дрібні комахи.

Після нанесення базового шару фарби на попередньо підготовлену поверхню, подальші роботи слід відкласти на час, передбачений виробником.
Спроби прискорити фарбування автомобіля вкрай небажані – усі ваші попередні зусилля через поспіху можуть бути зведені нанівець. Коли фарба повністю висохне, її слід знову відполірувати та очистити. Потім йде нанесення шару захисного прозорого лаку, який також вимагатиме полірування.

Професійний підхід

Як уже говорилося вище, навіть невелике фарбування окремої ділянки на кузові вимагає часу, зусиль, точного дотримання етапів та фінансових вкладень у вигляді якісних розхідників та інструментів. Варто розуміти, що фарбування автомобіля самотужки часто не забезпечує бажаний результат.

Вирішення цієї проблеми просте – від вас потрібно просто відвідати наш центр, в якому фахівці, використовуючи професійне обладнання, виконають суцільне або поелементне фарбування кузова.

Ми також займаємося відновленням лаку, пошкодженого часом або несприятливими погодними умовами. А з нашою послугою полірування автомобіля ви можете легко повернути своєму транспорту абсолютно новий вигляд.

Якщо йдеться про повне або обмежене фарбування автомобіля, запрошуємо вас скористатися підтримкою нашої кузовної та фарбувальної майстерні. Ви також можете записатися на ремонт телефоном або електронною поштою.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram