Полірування автомобіля

Професійне полірування авто тільки в Auto-Master
Відполіруємо Авто швидко та якісно!

Після полірування Ваше авто заживе новим життям – знову стане блискучим і новим, начебто тільки з салону. Але важливо розуміти, щоб отримати якісну послугу з полірування, потрібно звертатися лише до професіоналів! Інакше можна завдати шкоди своєму авто.

У нас в автосервісі працюють лише найкращі майстри з найкращих. І ми використовуємо лише професійні матеріали для роботи!
Професійне полірування авто тільки в Auto-Master
Відполіруємо Авто швидко та якісно!

Після полірування Ваше авто заживе новим життям – знову стане блискучим і новим, начебто тільки з салону. Але важливо розуміти, щоб отримати якісну послугу з полірування, потрібно звертатися лише до професіоналів! Інакше можна завдати шкоди своєму авто.

У нас в автосервісі працюють лише найкращі майстри з найкращих. І ми використовуємо лише професійні матеріали для роботи!

Полірування авто складається з кількох етапів:

[01] Перевірка стану лакофарбового
покриття.
Оцінка пошкоджень

[02] Усунення грубих дефектів

 

[03]
Шліфування

[04]
Відновлювальне полірування

[05]
Захисне полірування;

[06]
Видача відновленого
автомобіля клієнту;

Навіщо потрібне полірування кузова

Будь-яка машина (включаючи авто преміум-класу) через 3-4 роки експлуатації втрачає свій яскравий колір, а на окремих елементах її кузова з’являються подряпини, тріщини тощо. Головними «винуватцями» цього неприємного моменту є:
Механічні фактори – пил, пісок, дрібне каміння на дорозі, а іноді й неакуратні мийники авто.
Агресивне середовище – жорстка вода, хімія на зимових дорогах.
Несприятливі погодні умови – ультрафіолет, різкі перепади температур, вогкість, опади.

Ми подаруємо кузову вашого авто другу молодість

І це реклама! Наші спеціалісти ніколи не дають нездійсненних обіцянок! У нас передбачено полірування авто і після фарбування (входить у повний комплекс послуг, включаючи ремонт кузова, фарбування та полірування), та як окрема послуга.
При цьому полірування авто, яке здійснюють фахівці автосервісу Auto-Master не тільки перетворить зовнішній вигляд транспортного засобу, але й захистить його кузов від вказаних вище несприятливих факторів!
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Поліровка автомобіля

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Поліровка одної деталі від 350 грн
Поліровка фар 800 грн
Поліровка автомобіля повністю від 3500 грн
МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

Полірування автомобіля

Якщо вам необхідно замовити таку послугу як полірування кузова Київ, наша компанія завжди до ваших послуг. Використовуючи сучасне обладнання та витратні матеріали, досвідчені авторемонтники швидко та якісно приведуть кузов вашого авто до ідеального стану.

На послугу полірування кузова ціна залежить від марки авто, складності та обсягу майбутніх робіт, а також їх терміновості. Ми врахуємо всі побажання та запити кожного замовника, гарантуючи високий рівень сервісу та чітке дотримання термінів ремонту.

Поліровка машини Київ недорого

Коли вам може знадобитися шліфування авто? Подібна процедура замовляється у разі порушення цілісності лакофарбового покриття кузова. Причин може бути безліч:

  • невелика дорожньо-транспортна пригода;
  • невдале паркування;
  • дитячі ігри біля машини;
  • атмосферні впливи тощо.

Результатом таких впливів можуть стати відколи та подряпини, які через деякий час призводять до розвитку корозійних процесів на основному металі кузову. Професійне полірування подряпин Київ від нашої компанії стане найкращим виходом із подібних ситуацій.

Полірувальні губки та пасти – що вибрати

Авто полірування – це досить делікатний процес, який вимагає серйозної підготовки та акуратного виконання шліфувальних робіт професіоналами. Виконання ефективної корекції лакофарбового покриття вимагає не тільки використання полірувальної машини, але й вибору губки і полірувальної пасти.

Які продукти найкраще підходять для видалення глибоких подряпин, а які варто використовувати для фінішної обробки? Полірування та шліфування машини передбачає видалення верхнього шару фарби, пошкодженого хімічними чи механічними факторами.

Полірування автомобіля – це, перш за все, правильна корекція нового лакофарбового покриття, яке набуває блиску і гарантує захист основи кузова зі збереженням його зовнішньої геометрії. Теорія здається простою, але на практиці професіоналу доводиться використовувати найрізноманітніші поліруючі речі залежно від ситуації.

Якою полірувальною пастою можна прибрати глибокі подряпини на фарбі? Найбільш складним завданням, що стоїть перед фахівцем з полірування, є усунення глибоких подряпин на лакофарбовому покритті, що виникли внаслідок його пошкодження.

Їх видалення можливе практично в будь-яких ситуаціях аж до найскладніших, коли подряпина досягає основи кузова. При цьому фахівці використовують механічний полір у поєднанні з агресивною полірувальною пастою та жорстким диском, призначеним для відновлення сильно пошкоджених лаків.

Така комбінація дозволяє усунути сліди наждачного паперу низької градації. Необхідно пам’ятати, що видалення глибоких подряпин насамперед зводиться до їхнього «загладжування». Тільки на наступному етапі поверхня обробляється за допомогою механічного полірувальника та паст з абразивом різної зернистості.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram