Полірування фар

Помутніння фар: причини

Після деякого часу у всіх пластикових фар спостерігається помутніння. Серед головних чинників можна назвати такі:
- при тривалому впливі сонячних променів поверхню пластика;
- через бруду з-під коліс інших авто;
- через протирання "на суху", мийки, гілок, льоду;
- через дії хімікатів;
- за наявності залишків комах.

Детальніше про полірування

Полірування фар – відновлення початкової прозорості верхнього шару фари. Цей процес дозволяє прибрати подряпини, маленькі сколи та існуючу жовтизну.
Важливий фактор! За допомогою полірування повертається початковий стан фар. Ця послуга обійдеться набагато бюджетніше, ніж ремонт.
Разом з тим саме полірування може проводитися лише у випадку, коли на оптиці є незначна матовість, дрібні сколи. За наявності грубих сколів застосовується шліфування.

Навіщо необхідне полірування?

- Поліпшення якості світла;
- не потрібно купувати лампи;
- повертається початкова зовнішність;
- зберігається зовнішній вигляд протягом 5-6 років.
Також цей процес приховує глибокі пошкодження на пластиковій фарі. Для цього автомеханік проводить збільшення обертів машини для полірування, щоб трохи підігріти. Пластик та край пошкодження стане трохи гладким, що дозволить все замаскувати.
При професійному способі звернення полірування не пошкодить захисний шар фари. З цією метою зазвичай нагрівання пластику змінюють охолодженням.

Процес усунення подряпин

Щоб видалити ушкодження, потрібно до кінця зняти захисне напилення з оптики, викурювати подряпину і покривати фару лаком. Однак ця процедура може сильно вдарити по гаманцю.
Фари зі скла вже трапляються досить рідко. За допомогою знежирювача приховують незначні ушкодження. Однак серйозні пошкодження можна прибрати виключно процесом викурювання. Тут використовуються наждакові папери різних зернистостей.
У наших реаліях протитуманки зі скла трапляються частіше. Однак, наші шосе завдають їм більшої шкоди. Сліди від каменів і глибокі подряпини усувають шкірою і наступним поліруванням. На цьому етапі необхідно уникнути перегрівання склопакета, інакше воно може луснути.

Детальніше про процес полірування оптики

Існує деяка схожість процесу полірування оптики з процесом полірування кузова. Як і полірування кузова полірування фар має всього три кроки:
1. Очищення поверхні від забруднень, адже всі поліруються лише очищені області.
2. Ізоляція кордонів від влучення пасти та їх збереження.
3. Полірування та шліфування.
Цей етап може поповнитися різними додатковими послугами. Все залежить від бажання самого автовласника.

Процес поверхневого полірування містить відновлення блиску за допомогою шліфування поверхні. Після цього етапу повертається яскравість променя світла, фара виглядатиме як нова. Даний вид йде в застосування при дрібних подряпинах, якщо причинами їх сталі: пил, бруд, очищення фари ганчіркою на суху. Якщо процес очищення кузова неякісно виконаний, то мильні шари і розлучення також прибере полірування.
Для полірування необхідні:
1. Полірувальна машинка;
2. Різні абразивні кола;
3. Полірувальна паста;
4. Мікрофіброве рушник.
Спочатку, з метою підготовки поверхні, автомеханік застосовує жорсткі кола, на яких наносять абразивні крупнозернисті пасти, що прибирають і вирівнюють нерівності, потертості, шорсткості. Щоб відновити сяйво застосовується найбільш дрібні пасти та м'які кола. У фіналі, отримаємо у всіх відносинах нову фару, що як і має відмінний зовнішній вигляд, так і чудово справляється зі своїми функціями.
МАРКИ АВТО
з якими ми працюємо не перший рік. Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.
> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram