Полірування кузова – з чого почати?

Більшість власників транспортних засобів хочуть, щоб їхні автомобілі завжди виглядали так, ніби вони щойно залишили автомобільний конвеєр на заводі-виробнику або автомобільному салоні. Однак з роками на лакофарбовому покритті можуть з’явитися непривабливі потертості та подряпини.
Через УФ-вплив сонячного випромінювання колір кузова автомобіля з часом тьмяніє, а фарба втрачає яскравість. Ось чому багато автовласників все частіше розглядають можливість полірування поверхні кузова автомобіля.

Процес можна виконати самостійно або звернутися до компанії з дітей лінгу, яка професійно подбає про зовнішній вигляд автомобіля за певну плату. Якщо ви вирішите заощадити, варто подумати про покупку відповідних препаратів та взятися за це завдання самостійно. З чого почати полірування кузова?

Ретельне миття перед поліровкою

Перший важливий крок, який потрібно зробити перед початком полірування авто, – це ретельно вимити кузов автомобіля. Не рекомендується використовувати щіткові автомийки через грубі частинки піску, які видаляються з кузова і тим самим викликають численні подряпини, що видно на поверхні автомобіля.
Тому варто почати миття кузова самостійно, не забуваючи використовувати активну піну. Також слід приділити увагу підбору відповідного приладдя, необхідного для миття кузова автомобіля. Найкраще підійде рукавичка з мікрофібри. Також важливо мити автомобіль методом двох відер, з шампунем у першому відрі та чистою водою для ополіскування у другому.

Шліфування? Тільки за потреби!

Коли ми маємо справу з так званою «апельсиновою кіркою» на поверхні кузова, перш ніж переходити до полірування автомобіля, необхідно позбавитися цієї нерівної фактури. Це можна зробити вручну за допомогою шліфувальних кіл та орбітальної шліфувальної машини.

Найкраще використовувати таке обладнання підійде для обробки великих рівних поверхонь, а якщо йдеться про місця, де є злами кузова, то варто відшліфувати ці поверхні вручну.

Полірування кузова – застосування відповідних препаратів

Після того, як поверхня автомобіля вирівняна та ретельно очищена, можна переходити до нанесення відповідних препаратів відомих виробників. Якісна полірувальна паста є високоабразивним продуктом, який відмінно видаляє:

  • видимі подряпини;
  • сколи фарби;
  • потертості;
  • усілякі дефекти на кузові автомобіля.

Для нанесення пасти вам знадобиться полірувальна губка. При цьому використання професійної полірувальної пасти та нанесення її на поверхню не повинно викликати труднощів навіть у недосвідчених людей.

viber telegram