Ремонт авто із США

Автосервіс має висококваліфікованих та досвідчених фахівців з відновлення авто, що дозволяє нам ремонтувати авто зі США якісно та у максимально швидкий термін! Звертайтесь! Ми беремося за ремонт будь-якої складності!
Послуги з ремонту:
Рихтування/відновлення авто
2. Фарбування
3. Полірування
4. Встановлення додаткового обладнання
5. Автоелектрика
Надаємо гарантію на виконані роботи!
Автосервіс має висококваліфікованих та досвідчених фахівців з відновлення авто, що дозволяє нам ремонтувати авто зі США якісно та у максимально швидкий термін! Звертайтесь! Ми беремося за ремонт будь-якої складності!
Послуги з ремонту: Послуги з ремонту:
Рихтування/відновлення авто
2. Фарбування
3. Полірування
4. Встановлення додаткового обладнання
5. Автоелектрика
Надаємо гарантію на виконані роботи!

Наші роботи з кузовного ремонту

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ремонт кузова

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Бампер передній від 3200 грн
Двері від 3500 грн
Пройом двері від 1800 грн
Криша від 6000
Кришка багажника від 4500
Поріг від 3000

Ремонт авто зі США

Ремонт авто зі США Київ – затребувана послуга серед багатьох вітчизняних автолюбителів, які віддають перевагу американським автомобілям. Ми забезпечуємо механічне обслуговування та професійний ремонт усіх типів легкових авто з Північної Америки, у тому числі – виконуємо комплексний післяаварійний ремонт.

Замовляючи ремонт американських авто в нашій компанії, ви можете розраховувати на дбайливе ставлення до свого автомобіля та сумлінний підхід до справи команди досвідчених фахівців авторемонтників з відмінним знанням своєї професії.

Ремонт та відновлення авто зі США може включати:

  • кузовні роботи;
  • малярські послуги;
  • обслуговування ходової частини;
  • ремонт двигуна;
  • діагностику електрики;
  • допомога в пошуку та купівлі запчастин, необхідних для ремонту, та багато іншого.

Якщо ви шукаєте професійний автосервіс, наша компанія завжди рада запропонувати свої послуги.

Важливість звернення до фахівців

Наш автосервіс є однією з небагатьох майстерень, що надають послугу ремонт авто зі США. Ми готові виконати будь-які роботи, починаючи від дрібного ремонту та реставрації та закінчуючи капітальним ремонтом двигуна американських автомобілів.

Чому автовласникам варто вибрати спеціалізовану СТО американських авто? Слід розуміти, що сьогодні більшість машин із США на наших дорогах – це автомобілі нового покоління віком кілька років, у яких виробники застосували низку сучасних, навіть інноваційних технологічних рішень.

Ремонт та реставрація американських автомобілів потребує спеціальних знань, бездоганної точності та спеціалізованого обладнання, яким ми оснастили нашу майстерню. Ми також імпортуємо оригінальні запчастини до американських автомобілів, тому нашим клієнтам не потрібно шукати їх самостійно. Це значно скорочує час очікування ремонту та переводить його вартість на користь клієнтів.

Ремонт та реставрація авто Америка – особливості

Американське автомобілебудування, яке так відрізняється від європейського тим, що пристосовано до зовсім інших умов, має свою незаперечну чарівність. Потужні шосейні «круїзери» з великим дизайном, величезні позашляховики та універсальні пікапи, які часто використовуються як повсякденні автомобілі, відразу привертають до себе увагу на наших дорогах.

Не дивно, що американські автомобілі мають так багато шанувальників, зокрема й в Україні. Сьогодні придбати авто в США і доставити його в нашу країну не складає особливих труднощів. Основна проблема для автовласника виникає за необхідності ремонту.

Ремонт американських двигунів, наприклад, пов’язаний із пошуком оригінальних запчастин та комплектуючих, які складно знайти для деяких марок на нашому автомобільному ринку. У цій ситуації на допомогу готова прийти наша СТО, яка подбає про закупівлю потрібних елементів за кордоном та виконає необхідний ремонт будь-якої складності.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram