Ремонт авто із США

Популярність американських автомобілів різних класів неухильно зростає, причому автолюбителів не зупиняють пошкодження транспортних засобів після аварій. Більшість таких авто можна досить швидко та бюджетно відремонтувати, якщо вибрати правильний автосервіс.

Де відремонтувати авто із США?

Краще звернутися в компанію, яка надає покупцям повний цикл послуг: від покупки авто на аукціоні і доставки до місця призначення до комплексного відновлення.

Це забезпечує наступні переваги:

 • Допомога в підборі необхідних запчастин з урахуванням характеристик транспортного засобу та обсягів пошкоджень;

 • Оперативна доставка потрібних деталей, як авіа, так і морем — основна частина запасних частин, необхідних для ремонту, буде замовлена відразу після покупки автомобіля;

 • Лояльна вартість і стислі терміни проведення відновлення, щоб власник міг якомога швидше отримати своє придбання.

 • Звертаючись в компанію, яка пропонує одночасно і покупку, і ремонт автомобіля, замовник може додатково заощадити. Менеджери, які купують Лоти на аукціоні, спочатку проаналізують ступінь пошкоджень обраного лота і розрахують витрати на майбутнє відновлення — це допоможе зробити правильну ставку, вигравши торги і не заплативши занадто високу ціну.

 

Кузовний ремонт авто з США

Має на увазі відновлення зовнішнього вигляду машини після аварії, вимагає застосування сучасних технологій та високої кваліфікації майстрів.

Капітальний та локальний ремонт

У першому випадку виконуються масштабні операції, коли виправленню підлягає весь кузов транспортного засобу. У другому випадку здійснюється відновлення будь-якої певної деталі автомобіля – крил, дверей, порогів та інше. 

Відновлення геометрії кузова

Порушена геометрія кузова викликає знос всіх елементів та систем транспортного засобу. Спочатку потрібне проведення ультразвукової діагностики, яка визначить наявність проблем. Комп’ютер виконує прорахунки в режимі реального часу, змінює координати контрольних точок докладання зусиль.

Після виконання операції проводиться контрольний вимір геометрії кузова, подаються звіти з детальним розшифруванням.

Рихтування

Подібне відновлення авто може виконуватися такими способами:

 1. Стандартне рихтування кузовних деталей. Деталі найчастіше знімаються з кузова, відбувається їхнє вирівнювання на ковадлі за допомогою ударних впливів. У комплекті зі стандартним рихтуванням застосовується нагрівання пальником, що дозволяє досягти максимально точної форми кузовної запчастини.
 2. Вакуумне рихтування. Вакуумний обернений молоток фіксується на поверхні деталі, після чого проводиться її виправлення до необхідних характеристик.
 3. Із застосуванням споттера (апарат точкового зварювання). До пошкодженої ділянки кузова приварюють кільця або шпильки спеціальної форми, до них докладаються зусилля зворотного молотка, за допомогою якого витягується вм’ятина, відновлюється необхідна форма деталі кузова.

Фарбування

Фінішний ремонт кузова авто, який полягає у нанесенні лакофарбового покриття на всю поверхню або окремі елементи. 

Основні етапи фарбування такі:

 • Миття та чищення кузова або окремих деталей. 

 • Підготовка.

 • Повне зачищення іржі. 

 • Шпаклювання.

 • Грунтування.

 • Фарбування..

 • Поліровка.

Результат кінцевого фарбування залежить не тільки від кваліфікації майстрів і обладнання, але й від якості лакофарбових матеріалів, що застосовуються. У спеціалізованих сервісах, з якими співпрацює Motormart, всі етапи кузовних робіт виконуються за допомогою складів провідних світових брендів.

Додаткові відновлювальні процедури

Виконуються на підставі діагностики та вимог конкретного клієнта, його фінансових можливостей та побажань. Список може змінюватись відповідно до технічного стану певного транспортного засобу.

Заміна скла та видалення сколів

Проводиться діагностика стану лобового, заднього та бокового скла, на підставі якої приймається рішення щодо реставрації. Фахівці підбирають склад у точній відповідності до параметрів скла, заповнюють ним усі порожнечі, тріщини, сколи.

Ремонт, заміна та налаштування автоелектрики

Спочатку проводиться діагностика всієї електрики автомобіля зі США, визначаються проблеми, що підлягають виправленню. Після виконання ремонту, проводиться перепрошивка та налаштування всієї автоелектрики транспортного засобу.

Заміна витратних матеріалів

 • Заміна паливного, повітряного та салонного фільтра.

 • Установка нових свічок запалювання та розжарювання.

 • Заміна гальмівної рідини, масла у двигуні та редукторах, трансмісійної рідини та інше.

 • Заміна ременя ГРМ, гальмівних дисків та колодок з подальшим налаштуванням всіх систем автомобіля.

 • Діагностика та заправка системи кондиціювання.

Відновлення систем пасивної безпеки

Якщо вистрілили подушки або є проблеми з ременями безпеки, то звернувшись в спеціалізований Автосервіс, можна провести як заміну, так і реставрацію пошкоджених елементів. Замовнику буде запропонований оптимальний варіант в рамках обумовленого бюджету.

Адаптація

Однакові автомобілі, що поставляються для американського та українського ринку, все-таки мають певні відмінності. В Налаштуваннях використовуються інші одиниці виміру: відстань — в милях, а відповідно, швидкість — в милях на годину. Додатково буде проведена перепрошивка медіасистеми та навігації (для завантаження українських карт доріг). Але ключова проблема-Англійська мова, яка використовується в меню, тому прошивка буде повністю оновлена для переходу на російську та українську мову.

viber telegram