Ремонт бампера у Києві

Фахівці автосервісу здійснять швидкий та якісний ремонт бампера у Києві. У нас працюють професійні сертифіковані майстри. Тому ми гарантуємо надійність та довговічність вашого оновленого бампера.
Ми легко усунемо:
 
 • різні тріщини
 • сколи пластику та інші пошкодження,
 • відновимо втрачені пластикові кріплення бампера.
 
Надаємо гарантію на виконані роботи!
Фахівці автосервісу здійснять швидкий та якісний ремонт бампера у Києві. У нас працюють професійні сертифіковані майстри. Тому ми гарантуємо надійність та довговічність вашого оновленого бампера.
Ми легко усунемо:
 
 • різні тріщини
 • сколи пластику та інші пошкодження,
 • відновимо втрачені пластикові кріплення бампера.
 
Надаємо гарантію на виконані роботи!
Наші роботи з ремонту бампера
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Ремонт кузова

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Ремонт бампера 3000 грн

Ремонт бамперу автомобіля

Важко знайти автовласника, у якого за час керування ніколи не було пошкоджень переднього або заднього бампера. Цей елемент вважається найбільш часто ремонтується і замінюється на станціях техобслуговування по всій країні.

Ремонт бамперу автомобіля – одна з найпопулярніших послуг, яка замовляється автовласниками. Її метою є позбавлення таких пошкоджень цього елемента кузова авто, як:

 • сколи;
 • подряпини;
  тріщини;
 • порушення геометрії та інші ушкодження.

Слід розуміти, що ремонт бамперу авто – це звичайна ситуація для власників навіть щодо нових машин. Невдале паркування, дрібні ДТП, дитячі ігри біля автомобіля або пазурі та зуби дворових тварин можуть стати причиною пошкодження бамперу.

Завдяки автомобільному бамперу сьогодні вдалося вивести безпеку водія та пасажирів на новий рівень. Невеликі пошкодження – не привід відразу ж міняти бампер, вартість якого, до речі, більш ніж доступна порівняно з іншими комплектуючими.
Найоптимальнішим рішенням у співвідношенні ціни та якості може стати ремонт бамперу, який можна замовити в нашій компанії. Досвідчені фахівці оцінять ступінь пошкодження та запропонують найкращий варіант ремонту та реставрації з урахуванням ваших побажань та фінансових можливостей.

Особливості елемента

Ремонт бамперу пластикового – кузовної частини, яка розташовується на авто спереду та ззаду, виконується досить просто та швидко. Слід розуміти головне призначення цього елемента, яке полягає у пом’якшенні та мінімізації наслідків ДТП та зіткнень на невисоких швидкостях.

Основною частиною бамперу є сталевий каркас, який розташовується в центрі та закривається елементами із пластику. Саме він приймає він основну енергію удару, розподіляючи його за максимальної площі. Якісний бампер при зіткненнях поводиться як «гармошка», складаючись і гасячи кінетичні навантаження.

У багатьох країнах світу в правилах допуску конкретного автомобіля до дорожнього руху встановлено певні вимоги до конструкції автомобільних бамперів, які можуть мати різне виконання. Саме тому на ремонт бамперів у Києві ціни можуть відрізнятися залежно від марки та модифікації вашого автомобіля.

Як працює бампер

Ремонт пластикових бамперів у Києві може знадобитися у разі їх деформації. Як правило, це трапляється внаслідок дорожньо-транспортних пригод, зіткнень із дорожніми елементами, при неправильному паркуванні тощо.

Важливо розуміти, що бампер – це демпфер, що знижує збитки для головних частин та вузлів, починаючи від двигуна та закінчуючи салоном. Він ефективний лише при зіткненнях на невеликій швидкості. При серйозних ДТП від бампера мало що залежить – тут у гру вступають подушки та ремені безпеки.

На ремонт тріщин бамперу ціна в нашій компанії завжди доступна. Ми можемо виправити такі пошкодження цього елемента, як невеликі потертості, глибокі подряпини, великі сколи, а також будь-які порушення однорідності лакофарбового покриття.
Професійний ремонт пластикового бамперу (ціна залежить від типу пошкоджень) – це можливість відновити зовнішній вигляд свого автомобіля з мінімальними витратами часу, нервів та грошей.

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram