Кузовний ремонт: все, що потрібно знати власнику авто

Що таке кузовний ремонт автомобіля

Ремонт кузова автомобіля – це ліквідація дефектів, отриманих в результаті аварій або через природний знос автомобіля. Фахівці Auto Master роблять кузовний ремонт у Києві будь-якої складності. Роботу виконуємо в обумовлені терміни.

Кузовний ремонт автомобіля може включати як просте фарбування авто, так і відновлення після серйозної аварії.

ремонт кузова авто на СТО Auto Master

Переваги ремонту кузова на СТО

Після ДТП насамперед страждає кузов автомобіля, оскільки він є найбільшим елементом конструкції автомобіля. Він також виконує роль каркаса, до якого кріпляться деталі. До того ж, кузов може постраждати навіть без вашої вини, наприклад, через погодні умови.

Ці фактори і роблять послугу кузовного ремонту такою затребуваною на сервісному ринку. Вона доволі затратна за фінансами, тому вам потрібно заздалегідь знати, що входить у вартість ремонту кузова, щоб спланувати витрати.

Все про кузовний ремонт розповість тільки професіонал. Не рекомендується намагатися зайнятися відновленням самостійно, використовуючи лайфхаки з феном або пилососом, які поширені в мережі. Краще спершу з’ясувати максимум про те, що таке кузовний ремонт, і з набутими знаннями поїхати на СТО. Так буде простіше спілкуватися з фахівцем і ставити йому уточнювальні запитання.


Важливо: навіть поява незначних тріщин на кузові автомобіля – хороший привід звернутися в автосервіс. Будь-яке пошкодження захисного покриття стає осередком виникнення корозії. І надалі такий ремонт обійдеться господареві авто набагато дорожче.

Повний і локальний ремонт кузова автомобіля

Кузовний ремонт ділять на два основних види: локальний і повний. У першому випадку, як можна здогадатися, виправляються дрібні пошкодження: відколи, тріщини, невеликі вм’ятини. 

 

Повний ремонт охоплює цілий комплекс робіт з відновлення кузова:

 • Абразивна поліpoвĸa. Видалення невеликих подряпин і cĸoлoв. Цілісна поверхня металу зменшує pиcĸи іржавіння ĸyзoвa. Пoлиpoвĸa проводиться в разі сильного пошкодження лaĸoĸpacoчнoгo пoĸpытия і верхнього шару металу. Πoвepxнocть шліфують до глaдĸoгo стану, що ускладнює утворення первинних вогнищ ĸoppoзії.
 • Pиxтoвĸa. Виправлення поверхні ĸyзoвa. Πpи правильному використанні спеціальних виправних мoлoтĸoв, опор і механізмів деталь повністю повертається в оригінальний вигляд. Ho для цього потрібен великий досвід.
 • Відновлення геометрії ĸyзoвa. Цілий ĸoмплeĸc робіт, мета ĸoтopoгo – відновити всі початкові параметри ĸyзoвa. Зазвичай використовується після аварій c великими пошкодженнями ĸyзoвa. Πoвpeждeнныe частини ĸyзoвa вирівнюють, a автомобілю повертають зaвoдcĸoй баланс.
 • Капітальний ремонт ĸyзoвa. Необхідний після серйозних аварій або при сильному ураженні машини ĸoppoзиeй. Вимагає великої ĸoлічecтвa часу, зусиль і професіоналізму, адже для нього потрібен демонтаж майже всіх систем авто.


B ремонті ĸyзoвa дуже часто використовують зварювальні роботи. Bce тому, що сильно пошкоджену деталь набагато легше замінити, ніж вирівнювати. Адже навіть якщо відновити ee форму, міцність металу помітно знизиться.

Що входить у кузовний ремонт автомобіля?

При пошкодженні кузова водії часто скаржаться на те, що у них ламається кришка багажника. Це часте явище при міських ДТП, і кузовний ремонт це може відновити. Будь-які вм’ятини можна вирівняти, якщо використовувати для цього спеціальне обладнання. Головне – спочатку відновити заводську форму деталі. При дрібних пошкодженнях ремонт автомобілів (кузовні роботи) можна проводити навіть без демонтажу. Можна відновити або замінити будь-які несучі елементи каркаса.

 

План проведення кузовного ремонту

 • Візуальна діагностика.

 • Облік усіх пошкоджень.

 • Побудова тактики ремонту.

 • Підбір деталей та інструментів.

 • За необхідності – демонтаж несправних елементів.

 • Випрямлення геометрії.

 • Монтаж нових деталей.

 • Покриття лаком, фарбою або ґрунтовкою.

 • Контроль якості та повторна перевірка.

 

Сучасні технології дозволяють провести кузовний ремонт максимально швидко та ефективно, що гарантує економію часу автовласника. 99% усіх проблем з кузовом можна з легкістю вирішити в автосервісі. Головне – звертатися тільки до перевірених людей, які зможуть правильно діагностувати несправності та правильно їх усунути.

Сучасні технології кузовного ремонту

Сучасна технологія кузовного ремонту передбачає економію особистого часу та ефективне вирішення проблеми. Якщо якусь деталь можна швидко замінити на СТО, то майстри це роблять, тому що це більш довговічне рішення, ніж тимчасове відновлення запчастини. Технології ремонту автомобілів майстри підбирають уже після діагностики. Іноді для цього потрібне зварювання або встановлення додаткових болтів, гвинтів, якщо власник авто не хоче, щоб до каркаса приварювали нові елементи. Існують різні види кузовного ремонту, і всі вони можуть бути по-своєму ефективні.

 

 • Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, а разом з ним розвивається і автосервісна справа. Віднедавна з’явилися нова методика відновлення геометрії кузова – реконструкція. Її головна перевага – мінімізація зносу ходової частини автомобіля і захист від дисбалансу.

 • Перевірити кузов сучасних автомобілів з електронними блоками управління можна за допомогою спеціального діагностичного комп’ютера. Він зчитує інформацію з електронних модулів, в яких реєструється інформація про несправності, що виникли, – відхилення геометрії від норми і навіть дрібні подряпини.

 • Деякі сервіси користуються модернізованими зварювальними апаратами, здатними автоматично визначати оптимальну траєкторію подачі зварювання.

 • Дрібні садна і подряпини можна усунути за допомогою лазера. Перевага цієї процедури – швидкість. У середньому на усунення одного дефекту йде від 5 до 7 хвилин.

Як вибрати автосервіс: основні критерії та рекомендації

   • Якість послуг

Тут навіть пояснювати не треба – від цього залежить безпека водія. Коли ви тільки починаєте пошук автосервісу, ви не можете передбачити, наскільки якісно відремонтують вашу машину. Тому радимо обов’язково читати відгуки в Google Maps, а також знаходити автосервіс у соц. мережах. 

   • Гарантія на ремонт

Що більше додаткових гарантійних умов, то менша ймовірність, що вам, у разі несправності автомобіля з вини працівників автосервісу, компенсують витрати.

   • Клієнтоорієнтованість

   • Можливість спостерігати за тим, як проходить ремонт

Якщо клієнт може бачити, як проходить ремонт, значить майстри впевнені у своїй роботі. 

   • Сучасне обладнання та закупівля автозапчастин у провідних постачальників

Якісне обладнання – запорука успішного ремонту. Також важливо різноманіття вибору деталей, адже це допоможе зберегти вам час. Чим швидше вам підберуть потрібні запчастини, тим швидше ви зможете забрати свій автомобіль.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram