Рихтування авто після ДТП

Ми допоможемо відновити ваше авто

Незважаючи на запеклу боротьбу з порушниками правил дорожнього руху, цілодобову роботу поліції, численні відео в інтернеті, в яких висміюють автохамів тощо, аварії на наших дорогах трапляються досить часто. Тобто, ніхто з водіїв не застрахований від ДТП із непередбачуваними наслідками. Що робити, якщо ви потрапили в аварію і ваш автомобіль сильно постраждав?
Відповідь одна – звертатися за допомогою до професіоналів у автосервіс Auto-Master.

Мы поможем восстановить ваше авто

Несмотря на упорную борьбу с нарушителями ПДД, круглосуточную работу полиции, многочисленные видео в интернете, в которых высмеивают автохамов и т.п., аварии на наших дорогах случаются достаточно часто. То есть, никто из водителей не застрахован от ДТП с самыми непредсказуемыми последствиями. Что делать, если вы попали в аварию и ваше транспортное средство сильно пострадало?
Ответ один – обращаться за помощью к профессионалам в автосервис Auto-Master.

Які ж етапи робіт із відновлення авто після ДТП?

[01] Дефектування.
Повна перевірка пошкоджень кузова

[02] Розбирання авто

 

[03]
Ремонтні роботи

[04]
Підготовка кузова до фарбування

[05]
Підготовка кузова до фарбування

[06]
Складання автомобіля та супутні роботи

Фахівці Auto Master здійснюють рихтування авто після ДТП, використовуючи сучасні засоби діагностики та ремонту транспортних засобів. Перелік послуг нашого автосервісу включає такі види робіт:

 • Усунення локальних пошкоджень елементів кузова;
 • Видалення тріщин, вм’ятин та інших наслідків ДТП;
 • Проведення зварювальних робіт (включаючи аргонне зварювання та заміну пошкоджених деталей на нові, шляхом врізання);
 • Вирівнювання вм’ятин;
 • Повне рихтування та відновлення геометрії кузова;
 • Повну/часткову заміну та ремонт пластикових деталей автомобіля
 • І інші види ремонту будь-якої складності.

Чому багато автовласників рекомендують саме нас?

В автосервісі Vag Master працюють справжні професіонали, які швидко та безпомилково визначать характер пошкоджень транспортного засобу та проведуть рихтування авто після ДТП. У роботі ми використовуємо сучасні технології та якісні матеріали. При цьому вартість виконаних ремонтних робіт повністю адекватна та відповідає якості. І не забувайте про те,
що у нас передбачений повний комплекс ремонтно-відновлювальних робіт після ДТП (що включає фарбування та полірування кузова).

МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

Рихтування автомобілів

Будь-яка аварія чи навіть незначна дорожньо-транспортна пригода – це завжди дуже сильний стрес. Навіть якщо внаслідок пригоди водій та його пасажири не постраждали, автомобіль може отримати серйозну поломку, яка потребує дорогого ремонту у спеціалізованій майстерні.

Як правило, ремонт автомобілів після ДТП пов’язаний із серйозними деформаціями кузова автомобіля, причому складність робіт може бути досить високою. Це вимагатиме використання спеціального обладнання та інструменту, а також досвіду та навичок майстрів, які будуть усувати наслідки аварії.

Ремонт автомобіля після ДТП – лише у професійній майстерні

Серйозні аварії та дорожньо-транспортні пригоди небезпечні як для учасників пригоди, так транспортного засобу. Варто розуміти, що рихтування автомобілів є дуже серйозним втручанням в елементи конструкції автомобіля, тому подібні операції після аварії повинні виконуватися у професійному сервісі або майстерні.

Не кожне пошкодження видно візуально під час зовнішнього огляду, тому важливо провести ретельну та детальну оцінку технічного стану авто. Тільки це дозволить оцінити, як удар позначився на конструкції та її міцності.

Кожна поломка безпосередньо впливає на безпеку водіння, а аварійні автомобілі часто мають набагато гіршу маневреність, наражаючи на водія ризик втрати контролю над кермом.

Дуже важливо перевірити:

 • розвал-сходження (геометрію);
 • стан елементів підвіски;
 • систему гальм;
 • стан рами та кузова і так далі.

Рихтування машин має проводитися досвідченими механіками зі спеціалізованим обладнанням та відповідними технічними засобами. Реальний стан автомобіля, його придатність до ремонту чи можливої утилізації можна оцінити лише у сервісі чи майстерні.

Ремонт кузова автомобіля після аварії

Рихтування авто – це комплексна послуга, яка стосується як виправлення деформації кузова, так і вирівнювання геометрії, витягування металу, фарбування, полірування і так далі. У великих майстернях є окремі ділянки, які займаються різними етапами огляду та ремонту.

Ремонт кузова залежить від його пошкодження. Після серйозних зіткнень з іншими транспортними засобами, деревами або дорожніми огорожами іноді необхідно демонтувати пошкоджені деталі та замінити їх на нові або відремонтувати.
Для цього фахівці використовують листовий метал, верстати по металу та зварювальне обладнання. За допомогою відрізних верстатів та зварювальних апаратів вирізаються та виймаються кузовні деталі. Потім фахівці оцінюють їх і вирішують, чи окремі деталі підлягають ремонту, чи їх необхідно замінити.

У разі можливості проведення ремонту деталі кузова вирівнюються, їх порожнини та дефекти шпаклюються, шліфуються та ґрунтуються. Потім відрихтовані елементи встановлюються на колишнє місце і виробляються лакофарбові та полірувальні роботи для того, щоб забезпечити однорідний зовнішній вигляд.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram