Рихтування даху авто

Авто попало у ДТП і має серйозні порушення первісної форми?(вм'ятини, деформація) Чи може дах авто постраждав від дії погодних чинників (каштани, що впали гілки і т.д.) або третіх осіб (хуліганство)?

Завдяки роботі фахівців автосервісу Auto Master будь-яка деформована деталь набуває своєї первісної форми. Рівень складності відновлення та вартість роботи з рихтування даху залежить від характеру ушкодження. Щоб дізнатися вартість для Вашого конкретного випадку – запишіться на діагностику за телефоном.

Рихтування

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Рихтування дверей від 2500 грн
Рихтування лонжеронів від 7000 грн
Рихтування даху від 2500 грн
Рихтування порогів від 2500 грн
Рихтування крил та задніх панелей від 2500 грн

Дах – одна з найважливіших частин машини, оскільки він захищає від негоди та інших зовнішніх впливів.

Але що якщо дах вашого автомобіля пошкоджено?

Коли ви потрапляєте в аварію або ваша машина отримує пошкодження від граду, дерев або інших перешкод на дорозі, ви можете опинитися з пошкодженим дахом.

Звичайно, ви можете просто замінити дах, але це може коштувати вам досить багато грошей. Існує більш дешевий і швидкий спосіб виправлення пошкоджень даху без необхідності заміни – це метод рихтування даху машини без фарбування в автосервісі Auto Master.

Переваги рихтування авто без фарбування

Процес рихтування даху в більшості випадків відрізняється серйозною трудомісткістю.

Якщо поверхня деформувалася не надто сильно, можна спробувати витягнути дах, відремонтувати його за допомогою рихтування. У більшості випадків на попередньому етапі треба зняти обшивку стелі, демонтувати сидіння, рульове колесо і деякі інші компоненти. Часом знімаються навіть двері, щоб можна було отримати вільний доступ до даху.

Все залежить від ступеня пошкоджень даху автомобіля. Якщо вм’ятина велика, може використовуватися спеціальний гідравлічний домкрат. Для рихтування можуть застосовуватися методи витягування або видавлювання. Дуже важливо використовувати в процесі надійні інструменти, які дозволять здійснити роботи без ризику ускладнити ситуацію. Професіонали під кожен індивідуальний випадок обирають найкращий спосіб рихтування та оптимальні інструменти.

Як відбувається процес рихтування даху машини в автосервісі Auto Master?

  • Першим кроком є детальний огляд пошкодженого даху. Майстер також визначає, які інструменти і технології будуть необхідні для ремонту.

  • Потім майстер починає роботу за допомогою спеціальних інструментів, які дають йому змогу акуратно повернути метал у вихідне положення. Майстер може використовувати різні типи інструментів, включно з різними формами і розмірами штовхачів, щоб акуратно відновити пошкоджений дах.

  • У деяких випадках, особливо якщо пошкодження розташоване на кромці даху або на складній поверхні, може знадобитися використання додаткових технологій, таких як інфрачервона технологія або ультразвукові прилади, які дають змогу майстру точніше визначити місце розташування пошкодження і визначити необхідну силу для рихтування.

  • Після завершення ремонту майстер ретельно перевіряє роботу, щоб переконатися, що пошкодження було успішно усунуто і дах має такий самий вигляд, як і до пошкодження. Якщо є якісь невеликі залишкові дефекти, майстер може використовувати спеціальні інструменти для їх видалення.

  • Наприкінці процесу, майстер проводить фінальну перевірку, щоб переконатися, що дах повністю відремонтований і готовий до експлуатації. 

  • Після зачистки і всіх необхідних монтажних робіт проводиться все додаткове оздоблення – чищення, миття, за необхідності полірування.

Процес видалення вм’ятини – це буквально міліметрова робота, що вимагає повної концентрації, уважності і так званого “почуття металу”. На набуття цих навичок можуть піти роки, і це приходить з величезним досвідом. Майстри автосервісу Auto Master роблять це з легкістю та відповідальністю.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram