Рихтування дверей

Рихтування дверей авто в Києві
  • збереження первісного покриття;
  • низька ціна;
  • оперативність
  • гарантія на виконані роботи

Майстри станції техобслуговування Auto Master у Києві виконують якісний та оперативний ремонт і рихтування дверей з подальшою обробкою антикорозійними складами та фарбуванням.

Рихтування

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Рихтування дверей від 2500 грн
Рихтування лонжеронів від 7000 грн
Рихтування даху від 2500 грн
Рихтування порогів від 2500 грн
Рихтування крил та задніх панелей від 2500 грн

Кузов автомобіля складається з багатьох компонентів, серед яких особливо важливу роль відіграють двері. Вони можуть пошкодитися внаслідок ДТП, зіткнення з перешкодою та з інших причин.

 

Рихтування дверей потрібне в будь-якому випадку. Для його виконання важливо звернутися до перевірених фахівців автосервісу Auto Master, які користуються сучасними інструментами та витратними матеріалами. Ми пропонуємо відмінну якість робіт та адекватні ціни.

Навіщо потрібне рихтування

  • Реконструкція форми кузова до первісного вигляду і міцності.
  • Повне відновлення деталей авто.

  • Усунення деформації після ударів.

  • Для комфортного користування авто – правильне закривання дверей, капота, багажника.

  • Профілактика нових деформацій при експлуатації машини.

  • Профілактика процесу корозії в місцях викривлення металу після ударів і пошкоджень.

Якщо автомобіль привезли після зіткнення або аварії, потрібно провести комплексну діагностику. Своєчасна комплексна перевірка виявляє дефекти і пов’язані з ними потенційні проблеми, дозволяє вчасно усунути їх.

Рихтування дверей автомобіля

Аварії та інші події на дорозі часто призводять до пошкодження дверей. Там можуть з’являтися вм’ятини, тріщини та інші дефекти. З деякими можна продовжувати нормально їздити, а інші роблять експлуатацію машину неможливою.

 

Але в будь-якому разі краще одразу звернутися до професіоналів СТО Auto Master для проведення відновлювальних робіт. Чим далі їх відтягувати, тим серйознішими вони стануть. Через пошкодження ЛФП починаються корозійні процеси, що поступово погіршують стан кузова.

 

Довіряти таку роботу краще тільки майстрам. Це своєрідна гарантія коректного виконання всіх робіт. Наш сервіс використовує в процесі сучасне професійне обладнання, якісні витратні матеріали. Можна розраховувати на ідеальну якість без компромісів.

Як ми робимо рихтування на СТО Auto Master

Не можна ігнорувати пошкодження дверей. Деяким водіям здається, що незначна вм’ятина або опуклість на їхній поверхні не є проблемою. Насправді це потенційно небезпечно. Може пошкодитися механізм закривання, який негативно впливає на загальний рівень безпеки під час їзди. Зовнішній вигляд машини також буде не найпривабливішим. Тому краще не затягувати зі зверненням до професіоналів, які допоможуть швидко та ефективно зробити кузовний ремонт і привести автомобіль до ладу.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram