Рихтування крил і задніх панелей

Фахівці нашої СТО пропонують затребувані послуги в категорії "рихтування крил і задніх панелей".

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, виконуючи роботи будь-якої складності точно в обумовлені із замовником терміни. Коли вам може знадобитися рихтування? За будь-яких ситуацій, коли ці елементи мають видимі пошкодження після аварій або іншого впливу.

Рихтування

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Рихтування дверей від 2500 грн
Рихтування лонжеронів від 7000 грн
Рихтування даху від 2500 грн
Рихтування порогів від 2500 грн
Рихтування крил та задніх панелей від 2500 грн

Майстри станції техобслуговування Auto Master в Києві виконують якісний і оперативний ремонт і рихтування крил з подальшою обробкою антикорозійними складами і фарбуванням.

Рихтування крила, ціна в Києві якого в нашому автосервісі Auto Master залежить від характеру ушкоджень і терміновості робіт, це затребувана процедура, яку рано чи пізно замовляє практично кожен водій. Існує думка, що серйозні вм’ятини і пошкодження на крилах і задніх панелях виправляти занадто дорого і витратно, тому багато автолюбителів просто міняють ці елементи кузова.


Насправді, використовуючи сучасні методики і матеріали, рихтування крила автомобіля не становить особливої складності, якщо майстер має необхідну кваліфікацію і досвід. При цьому багато що, якщо не все, залежить від типу пошкоджень.


Вони можуть бути дуже руйнівними через розтягнення або навіть розтріскування листового металу, що може фактично вимагати заміни елемента, а іноді й вирізання частини елемента і приварювання нового. Є й менш серйозні вм’ятини, які можна швидко відремонтувати – для цього потрібно якісно відрихтувати крило.


Коли вам може знадобитися ремонт крила автомобіля, ціна якого на нашій станції більш ніж доступна? На жаль, доволі часто трапляється так, що парковки біля супермаркетів або в центрі міста настільки вузькі, що мати ідеально рівну поверхню кузова автомобіля, яка не має вм’ятин і подряпин, межує з дивом. На щастя, є способи їх виправити.


Ремонт крила з видаленням вм’ятин – варіанти


Вм’ятина на крилах і панелях автомобіля не тільки знижує його привабливість, а й стає причиною зниження його ринкової вартості, тому варто якомога швидше подбати про її видалення.


Є кілька способів на вибір:

  • капітальний традиційний ремонт, який займає 2-3 дні і вимагає лакування, а також антикорозійного захисту з внутрішньої сторони місця ремонту;

  • рихтування і фарбування крила, що виконуються за 5-8 годин без необхідності відновлення антикорозійного захисту;

  • неінвазивний спосіб з неушкодженим лаком, займає близько 30 хвилин, не вимагає нового фарбування.

1. Поступово відходить у небуття перший метод видалення вм’ятини на крилі автомобіля, який полягає в знятті пошкодженого елемента і видавлюванні пошкоджень зсередини. Також може знадобитися видалення критично пошкоджених ділянок і заміна їх новими зі зварювальними роботами. Спосіб забирає багато часу і на такий ремонт крила ціна завжди вища.


2. На другий спосіб рихтування і фарбування крила ціна значно нижча. Він полягає у використанні спеціальної шпаклівки, якою заповнюються вм’ятини, з подальшим шліфуванням, фарбуванням і лакуванням.


3. Наразі вм’ятини на дверях автомобіля найчастіше видаляють неінвазивним методом, який не потребує повторного фарбування. Насамперед це можливо, коли вм’ятина невелика і утворилася без пошкодження лакофарбового покриття.

Ремонт полягає у витягуванні листового металу за допомогою спеціального клею і набору інструментів. Метод PDR в руках фахівця є найшвидшим і найефективнішим способом ремонту.


МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram