Рихтування порогів

Механіки нашої СТО пропонують затребувані послуги в категорії "рихтування порогів авто в Києві".

Кожен автомобіль з плином часу піддається різним видам пошкоджень. Це може бути спричинено:

  • несприятливим впливом погодних умов;
  • неакуратністю ваших пасажирів;
  • неуважністю інших водіїв під час паркування тощо.


Майстри станції техобслуговування Auto Master виконують якісний і оперативний ремонт порогів автомобіля Київ з подальшою обробкою антикорозійними складами та фарбуванням.

Рихтування

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Рихтування дверей від 2500 грн
Рихтування лонжеронів від 7000 грн
Рихтування даху від 2500 грн
Рихтування порогів від 2500 грн
Рихтування крил та задніх панелей від 2500 грн

Автомобіль отримує подряпини, відколи й навіть вм’ятини на кузові, включно навіть з такими місцями, як пороги, які відповідають за герметичність дверей. При цьому найчастіше вм’ятини можна виявити у вкрай важкодоступних для ремонту місцях.

Не можна заперечувати, що навіть найменші пошкодження кузова негативно позначаються на зовнішньому вигляді автомобіля. Багато водіїв хочуть якомога швидше виправити естетичні дефекти. Однак чи можна прибрати вм’ятини, що утворилися на порогах автомобіля?

Ремонт порогів авто недорого

Слід одразу ж зазначити, що ремонт порогів у Києві слід замовляти в перевірених місцях – на професійних станціях техобслуговування. Саме в цьому випадку ви отримуєте гарантії на будь-які виконані роботи.

 

Фахівці нашої СТО використовують різні способи ремонту вм’ятин і усунення інших дефектів на порогах автомобіля. Завдяки сучасним методикам та інструментам можна усунути практично будь-яку вм’ятину і дефект на кузові автомобіля.

Професійний підхід

Рихтування порогів автомобіля – це процес, який бажано довірити фахівцеві відповідної кваліфікації. Звісно, не можна заперечувати, що більшість водіїв зазвичай намагаються самотужки впоратися з вм’ятинами, навіть тими, що виникли у важкодоступних місцях.

В результаті рихтування порогів з використанням методу PDR, наприклад, для виправлення отриманих дефектів буде вже неможливим. Найкращим рішенням стане відвідування професійного малярного цеху, в якому є не тільки команда досвідчених фахівців, а й потрібні знання та інструменти.

 

На таку послугу, як рихтування порога, ціна зазвичай більш ніж доступна. При цьому фахівці виберуть оптимальний варіант усунення вм’ятин і пошкоджень найшвидшим і ефективним способом.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram