Рихтовка лонжеронів

Фахівці нашої СТО пропонують затребувані послуги в категорії "рихтування лонжеронів".

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, виконуючи роботи будь-якої складності точно в обумовлені із замовником терміни. Коли вам може знадобитися рихтування? За будь-яких ситуацій, коли лонжерони мають видимі пошкодження або втрачають свій функціонал.

Майстри станції техобслуговування Auto Master в Києві виконують якісний і оперативний ремонт і рихтування лонжеронів з подальшою обробкою антикорозійними складами і фарбуванням за найдоступнішою вартістю.

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Рихтування лонжеронів від 7000 грн

Що таке лонжерон автомобіля і чому потрібне його рихтування?

Лонжерон – це високоміцний елемент кузова, що є складовою частиною його силового каркаса. Зазвичай лонжерони розташовуються попарно вздовж бортів по всій довжині кузова.

 

Лонжерон авто, простими словами, це все, що залишилося від несучої рами – елемента, від використання якого автоконструктори відмовилися досить давно. Приблизно в 50-60-х роках минулого століття несучу раму замінили несучим кузовом.

 

Саме лонжерони є тими елементами, які надають необхідну жорсткість і міцність просторової конструкції автомобільного кузова. Крім того, лонжерони, ремонт яких ми виконуємо, необхідні для кріплення важких агрегатів (двигуна, коробки передач тощо).

Лонжерон в машині - основні проблеми

Будучи одним з найважливіших елементів кузова, лонжерони найчастіше піддаються серйозним деформаціям унаслідок серйозних аварій і дорожньо-транспортних пригод. Найчастішою послугою при цьому є витяжка лонжерона, під час якої відновлюється початкова форма цього елемента з використанням спеціального обладнання:

  • стапеля (стенда);

  • ланцюгів;

  • гідравліки;

  • домкратів.

 

Якщо вам потрібно витягнути лонжерон, ціна на послугу залежатиме від ступеня пошкоджень і складності ремонтного процесу.

 

Крім того, рихтування лонжеронів може знадобитися в таких ситуаціях, як:

  • поява вогнищ корозії

Якщо вашому автомобілю більше 10-15 років, і він належить до бюджетного класу, проблеми з іржею не за горами. Ситуація ускладнюється тим, що лонжерон починає “гнити” найчастіше в тих місцях, в яких до нього підвішуються різні елементи. Зазвичай лонжерони іржавіють практично синхронно з обох боків кузова.

 

  • “втома” металу

Втома металу пов’язана з впливом постійних навантажень на лонжерон, в результаті яких цей елемент деформується або навіть повністю руйнується. Часто трапляються ситуації, коли лонжерон лопається в особливо навантажених точках, згинається і навіть скручується.

 

В результаті ходова частина автомобіля втрачає свою точну геометрію форми. Це виражається в тому, що під час руху ви почнете помічати, що авто часто тягне в певну сторону, а покришки дуже нерівномірно і досить швидко зношуються.

Рихтування лонжерона - як відбувається процес

Ремонт і реставрація цього елемента може серйозно ускладнитися через те, що до лонжерона прикріплені різні важкі вузли і механізми. У результаті витяжка лонжеронів часто супроводжується такими процесами, як:

 

  • демонтаж крил і капота;

  • демонтаж системи підвіски цілком або частково;

  • відключення і витягування двигуна внутрішнього згоряння.

  • Витяжка лонжеронів виконується при зміщеннях цих елементів щодо кузова. Вона полягає в поверненні на свої місця контрольних точок з використанням стендів, ланцюгів, домкратів.

 

Якщо цей елемент пошкоджений або поржавів, може знадобитися заміна окремих ділянок і зварювання лонжеронів, ціна якого залежить від обсягу майбутніх робіт.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram