Шумоізоляція авто

Шумоізоляція авто від Auto-Master

Якісна шумоізоляція авто не тільки приносить акустично комфортну їзду, а й допомагає автомобілісту не відволікатися на сторонні звуки.
За статистикою на 42% підвищується безпека руху і знижується ризик ДТП при відсутність сторонніх звуків.

Саме тому задля Вашої безпеки та комфорту Auto Master пропонує нову послугу “Шумоізоляція авто”!

Які переваги вам дасть шумоізоляція?

Послуги шумоізоляції автомобіля в Києві від Auto Master

  • комплексна шумоізоляція

  • ізоляція від вібрацій

  • ізоляція від зовнішнього шуму

  • ізоляція від моторного шуму

  • поліпшення акустики салону

  • термоізоляція салону


Всі послуги розраховуються індивідуально. Все залежить від того, для якої частини авто ви хочете замовити ізоляцію. Вирішити це питання ви можете по телефону, на сайті або ми завжди чекаємо вас в мережі наших автосервісів Auto Master.

Тільки якісна шумоізоляція та віброізоляція, забезпечена професіоналами, подарує вам свободу, безтурботність та відчуття безпеки. 
Зробіть правильний вибір на користь відвідування СТО Auto Master.

Шумоізоляція авто в Києві – і нехай ніщо не відволікає вас від комфортної поїздки!

Якщо вас турбує шум в авто або якісь незрозумілі вібрації, запрошуємо вас до наших автосервісів в Києві та Одесі. Ми зробимо ваше перебування в дорозі приємним та безпечним. На сьогоднішній день автомобіль став невід’ємною частиною життя багатьох людей. Це і ділові поїздки, і мандрівки, і просто можливість вчасно дістатись до місця призначення. Як і з будь-якою технікою, про машину треба дбати відповідно. 

Існує багато чинників, які впливають на шум в машині: вітер, гуркіт шин та інші зовнішні звуки. Через це все водії дуже втомлюються, витрачають енергію, щоб зосередитись. Сторонні шуми відволікають вашу увагу від дороги, і можуть стати причиною аварії. Особливо помітно це під час довготривалих поїздок на великі відстані. А ще треба врахувати природні вібрації, які надходять від двигуна, ходової частини, філенок, створюють шуми і поступово розхитують дрібні елементи салону автомобіля.

Часткова шумо- та віброізоляція по пріоритетності замовлень:

✔️ Двері

Зазвичай при заводській збірці не передбачається суттєва звукоізоляція дверей. І в результаті вони пропускають безліч сторонніх звуків. Найкращий метод боротьби з проблемою – прокладка чотирьох шарів матеріалу, який послаблює шуми та вібрацію. Весь комплекс дій з дверима робиться дуже оперативно.

✔️ Капот

Двигун машини – це безкінечні шуми та вібрації. Ізоляція проводиться в два шари. Це збільшує відчуття комфорту та навіть може підтримувати сталу температуру. Влітку в салоні буде краще зберігатись прохолода, а взимку тепло.

✔️ Багажник

Багажник знаходиться в безпосередній близькості від глушника і має пустоти в конструкції. Через це шум із задньої частини автомобіля суттєво чутно в салоні. Для уникнення цього треба накласти шар ізоляції на підлогу та кришку багажника.

 

✔️ Стеля

Провести шумоізоляцію стелі – значить забезпечити приємну акустику в салоні. Не треба кричати щоб співрозмовник вас почув, а музика буде приносити ще більше задоволення.

 

✔️ Підлога

Оскільки колеса авто напряму взаємодіють з дорогою (якість якої часто залишає бажання обуритись), внизу машини вібрації найбільш відчутні. Треба прокласти три шари ізоляції, щоб створити комфортні умови для подальшого перебування в салоні.

 

 

 

 

💯 На наших СТО ціни шумоізоляції автомобіля в Києві оптимальні. Майстри з радістю нададуть вам консультацію щодо того, які послуги обрати 💯

 
Чому саме Auto Master?
МАРКИ АВТО

з якими ми працюємо не перший рік.
Ми є сертифікованим сервісним центром із професійними механіками.

> 0
Замін проводимо щомісяця
0 %
Замін проводимо протягом 1 дня
0
хвилин потрібно для діагностики
0 %
Задоволених клієнтів
0 км.
Гарантія на роботи спеціалістів
0
Років - загальний досвід роботи механіків
viber telegram