Скільки часу займає заміна лобового скла?

На лобовому склі вашого автомобіля з’явилися тріщини, сколи, подряпини? Чи спостерігається витік води на передню панель авто? Чи з’явилися візуальні спотворення, які заважають правильно оцінити обстановку на дорозі?

Досвідчені водії повинні знати, коли проводиться заміна лобового скла, яке відіграє важливу роль у безпеці та комфорті під час руху. Вітрове скло повинне забезпечувати ідеальну видимість, протистояти ударам сторонніх предметів або термічним навантаженням.

Коли можна відремонтувати лобове скло, а коли його потрібно замінити?

Процес заміни лобового скла передбачає покупку нової запчастини, що може бути проблемою при нестачі фінансів. При цьому іноді деякі види пошкоджень можна усунути без заміни скла. Сколи та тріщини, які не знаходяться у полі зору водія, не мають великого розміру та знаходяться на відстані не менше 10 см від краю скла, можна і потрібно ремонтувати.

Подряпане скло, що має великі пошкодження, підлягає заміні, тому що їх регенерація малоефективна. Якщо ви вирішили їх замінити, краще зробити ставку на хорошу спеціалізовану майстерню. Професійні скляні сервіси мають доступ до різних брендів та пропонують повний спектр послуг за доступні гроші.

Заміна лобового скла в автомобілі у замовника

Скільки часу займає заміна лобового скла? Як правило, за наявності відповідної запчастини вся процедура заміни займає від 2 до 4 годин з використанням спеціалізованого інструменту та спеціального клею з герметиками.

Якщо у вас немає можливості доставити машину до сервісу, деякі компанії надають виїзні послуги. У цьому випадку за вказаною адресою відправляється ремонтний намист із необхідним склом та інструментами. Час виконання робіт збільшується завдяки необхідності виїзду.

Як перевірити, чи точно було встановлено лобове скло? Гарантією правильної установки є вибір професійного сервісу, фахівці якого мають необхідні навички та досвід у монтажі, а також використовують відповідне обладнання та розхідники. Після монтажу проводиться вітрове випробування.

Якщо ви замовляєте заміну при виїзді бригади, однією з умов є гарна погода. Якщо автомобіль знаходиться просто неба, і при цьому йде дощ, професійно виконати заміну не вийде.

Про що слід пам’ятати після заміни лобового скла?

Не сідайте за кермо відразу ж: потрібно деякий час для якісного схоплювання клею. Не забувайте про правильний догляд та обслуговування:

  • вчасно змінюйте двірники;
  • розморожуйте скло теплим повітрям і якнайменше механічним скребком;
  • змінюйте своєчасно салонний фільтр для ефективного випаровування вологи з лобового скла;
  • використовуйте засіб для миття скла без аміаку (ця добавка впливає на термін служби ущільнень);
  • очищайте форсунки омивача («суха» робота двірників при погано змоченому склі викликає його дряпання).

Використовуйте хімічні препарати для боротьби з комахами, що налипли на скло.

viber telegram