Відновлення подушок безпеки SRS

Потрібна регенерація та відновлення SRS подушок безпеки?

Фахівці нашої СТО завжди до ваших послуг. Ми пропонуємо професійний сервіс найвищого рівня. Коли потрібне відновлення подушок безпеки? Здебільшого – після потрапляння автомобіля в ДТП, внаслідок якої спрацьовує система SRS.

Майстри станції техобслуговування Auto Master у Києві виконують якісний і оперативний ремонт і реставрацію подушок безпеки, а також інших елементів системи SRS автомобіля за доступною вартістю.

Відновлення подушок безпеки SRS

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Ремені від 45$ до 150
Торпедо від 300$ до 900
Кермо від 110 $ до 250
Шторки від 90$ до 130
Прошивка блоку SRS від 90$ до 120
Ноги від 90$ до 130
Стеля від 200$

Головне завдання подушки безпеки – запобігти удар водія і пасажирів об кермо, скло або корпус автомобіля. Подушки спрацьовують при ударі, коли швидкість автомобіля перевищує 20 км / год. При зіткненні подушка безпеки накачується за частку секунди, при цьому миттєву швидкість розкриття забезпечують піротехнічні елементи, якими оснащений airbag. У процесі розкриття подушки безпеки задіяні такі складові:

При зіткненні датчик пересилає сигнал блоку управління, який ідентифікує серйозність удару і дає команду для розкриття подушки безпеки. Це відбувається протягом 10-20 мілісекунд. Після цього сигнал надходить в газогенератор, в якому спрацьовує піротехнічний заряд. В результаті пострілу піропатрона, суміш азида натрію і нітрату калію запалюється, виділяючи газ (азот), який розширюється і надуває подушку безпеки. Весь процес триває близько 20-30 мілісекунд. В надутому стані подушка залишається всього кілька секунд, так як газ швидко розсіюється через крихітні отвори в камері.

Що таке система SRS?

Базовою системою пасивної безпеки, що входить до стандартної комплектації сучасних автомобілів, є SRS. Абревіатура перекладається, як “Supplemental Restart System” – додаткова утримувальна система. Вона охоплює датчики, подушки безпеки і переднатягувачі ременів безпеки.

Компоненти SRS

Система SRS в автомобілі незалежно від ступеня опрацювання складається з трьох основних елементів:

  • Краш-сенсор, що реагує на удар або зіткнення.

У момент зіткнення надсилає сигнал, що активує подушки безпеки і переднатягувачі ременів безпеки. Він розташований одразу за передньою панеллю керування. У складніших системах, оснащених великою кількістю подушок безпеки, також є датчики, розташовані в стійках. У деяких системах SRS також відключає подачу палива в двигун, щоб виключити ризик вибуху.

  • Контролер.

Його можна порівняти з мозком усієї системи. Він приймає рішення про активацію подушок безпеки і (на основі аналізу різних параметрів) про ступінь їхнього розкриття.

  • Виконавчі елементи.

Це безпосередньо самі подушки безпеки, переднатягувачі ременів безпеки, датчик зайнятості сидінь.

 

Залежно від марки і моделі автомобіля система SRS може бути доповнена низкою інших пристроїв, таких як:

  • бортові системи пожежогасіння;
  • системи зв’язку та автоматичне оповіщення про аварії;
  • системи відключення акумуляторної батареї від бортової мережі автомобіля;
  • система захисту від перекидання (кабріолет);
  • додаткове кріплення дитячих крісел.

Як працює SRS в автомобілі?

Найважливішим елементом системи є драйвер. Він постійно відстежує сигнали, що надходять від датчиків. При виявленні удару він ініціює надування подушок безпеки азотом. Усе це займає частку секунди. Коли водій або пасажир вдаряються об головку подушки безпеки, газ починає контрольованим чином виходити через отвори в подушці безпеки. Таким чином, подушка амортизує силу удару, захищаючи голову потерпілого від наслідків аварії.


Разом із подушками безпеки спрацьовують натягувачі пасків безпеки, які, скорочуючи довжину паска, притискають тіло до сидіння. Дуже важливо, щоб вони були застебнуті на випадок зіткнення. В іншому разі вплив на подушку безпеки відбуватиметься безконтрольно, і сама система не виконуватиме свою функцію.

Професійне відновлення подушок безпеки Київ

Насправді відновлення безпеки авто є найважливішим моментом, на який багато хто не звертає уваги. Слід розуміти, що в багатьох старих авто є відпрацьовані подушки безпеки, які потребують реставрації.

На послугу відновлення подушок безпеки ціна в нашому сервісному центрі Auto Master визначається маркою і моделлю авто, кількістю відпрацьованих елементів, терміновістю майбутніх робіт.

 

З нашою допомогою відновлення подушок, а також відновлення блоків airbag не займе багато часу: у нас є доступ до величезного каталогу запчастин у цій категорії для найпопулярніших марок і моделей автомобілів.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram