Відновлення фар

Ремонт, відновлення та заміна фар
 • Реставрація фар будь-якої складності: усуваємо помутніння, дрібні сколи, глибокі подряпини
 • Повертаємо герметичність та початковий вигляд світлових елементів.
 • Заміна лінз

Майстри станції техобслуговування Auto Master у Києві виконують якісний і оперативний ремонт і реставрацію фар і відбивачів, а також інших освітлювальних елементів автомобіля за найдоступнішою вартістю.

Полірування

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Поліровка однієї деталі від 750 грн
Поліровка фари від 800 грн
Повне полірування автомобіля від 6500 грн

Відновлення фар в Києві

У процесі експлуатації автомобіля оптика найшвидше інших частин транспортного засобу зазнає пошкодження. Відновлення фар (Київ) – це процес реставрації світлових елементів. Якщо він виконаний своєчасно та якісно, в ремонті та заміні не буде потреби. Зволікання незмінно спровокує серйозні проблеми, такі як осад конденсату всередині фари. Відповідно і окислення контактів, і збій у роботі освітлювального елемента загалом.

 

Професійне полірування з подальшим нанесенням захисного матеріалу збільшить експлуатаційні властивості фар.

Причини поганого світіння фар

Цікавим є той факт, що відбивач фари (лінзи) може вигоріти як повністю, так і частково. Це, як правило, відбувається через дуже потужні лампочки, погану герметичність і під впливом часу (є кілька причин того, чому псуються рефлектори фар).

Чому відбувається запотівання і коли потрібне відновлення фар автомобіля

 • Порушення герметичності швів. Зазвичай запотівання фари відбувається на місці стику оптичної конструкції і корпусу автомобіля. Відбувається повне або часткове руйнування матеріалу, з часом всередину починає проникати волога.

 • Виникнення тріщин. Наслідком навіть мікроскопічних тріщин і деформацій може стати проникнення вологи, що провокує запотівання фари.

 • Засмічення вентиляційних отворів. У конструкції будь-якої фари є вентиляційні отвори. У справному стані вони не дозволяють волозі проникати всередину фари. При цьому підтримується вільна циркуляція повітря. У разі забитих отворів значно ускладнюється циркуляція повітря, провокуючи появу конденсату.

 

Запотіла оптика шкодить не тільки лампочці, яка швидше вийде з ладу, а й електропроводці. Не кажучи вже про естетичний вигляд, який має велике значення не тільки для любителів краси.

Небезпечні наслідки запотівання

Ознаки вигорання відбивача лінзи (рефлектора)

 • Світло від фар виходить, але водночас нічого не видно.

 • Погіршення світла фар у нічний час доби.

 • Якщо ви помітили темну пляму в промені світла.

 
Велика частина автолюбителів чомусь упевнена, що цю проблему можна усунути лише замінивши свої рідні лампочки більш потужними. Але ніхто з них не враховує той факт, що така заміна призведе не тільки до швидшого, а й до повного вигоряння відбивного шару рефлектора (відбивача) фари. Це зумовлено тим, що внутрішня температура фари досягає свого критичного значення, таким чином і з’являється вигоріла пляма на поверхні.

Методи відновлення відбивачів

 • Відновлення в “гаражних” умовах.

 • Якісне відновлення в сервісному центрі.

 • Встановлення білінзи у фари авто.

 

До найпоширеніших методів відновлення рефлекторів у “гаражних” умовах можна віднести наклейку фольги, а також фарбування відбивача спеціальним декоративним хромом з балончика. Як показує практика, заснована на відгуках автолюбителів, які випробували ці кустарні методики на своїх машинах, ні до чого хорошого, а тим паче довговічного ці спроби не призводять.

Відновлення фар в автосервісі Auto Master

Не варто відкладати ремонт фар на “завтра”. Автомобіль, який не має якісного освітлення, потенційно стає заручником дорожнього руху. Навіть незначні поломки і вади можуть зіграти з вами злий жарт. Не ризикуйте – зверніть увагу на ремонт фар в Києві в автосервісі Auto Master вже сьогодні – і протягом декількох років ви забудете про неякісне освітлення.

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram