Навіщо потрібна антигравійна плівка? Плюси й мінуси

Сьогодні існують різні міфи про антигравійну плівку — автовласники обговорюють її мінуси та плюси, розмірковують про особливості використання на автомобілях різного класу, діляться досвідом щодо компаній, які пропонують послуги з наклеювання плівки на кузов авто.

На які деталі кузова наносять антигравійну плівку? Основними оброблюваними елементами є:

 • передній та задній бампери;
 • капот;
 • передні та задні крила;
 • елементи передньої та задньої оптики.

Окрім того, багато хто з автовласників обклеює плівкою практично весь кузов, за винятком скла.

Важливо розуміти, що захисна плівка для оптики автомобіля та елементів кузова — це не додаткові витрати, а додаткова інвестиція у збереження та підтриманні вартості вашого автомобіля на багато років. Це шанс зберегти чудовий зовнішній вигляд якомога довше.

Найміть нас, щоб обклеїти ваш автомобіль, і переконайтеся, що захисна плівка для вашого автомобіля не тільки позбавить вас від стресу та розчарування, але й заощадить вам гроші у довгостроковій перспективі.

Основні переваги захисної антигравійної плівки

У багатьох людей обклеювання автомобіля плівкою викликає неприємні асоціації. Вони бояться, що кузов втратить блиск і покриється видимими бульбашками повітря або краї плівки швидко почнуть обтиратися і відвалюватися, вимагаючи заміни. Немає нічого дальшого від правди!

Безбарвна автомобільна захисна плівка не лише захистить кузов та оптику від піску, дрібного каміння, гравію та комах, але й буде зовсім непомітною. Це буде невидимий шар, що захищає вихідну фарбу від низки дрібних, неминучих пошкоджень.

Що таке антигравійна плівка та для чого вона потрібна

Це абсолютно прозора поліуретанова плівка, якою може обклеюватися не лише оптика, а й практично всі елементи кузова автомобіля, а також пластикові деталі салону. Дане захисне покриття являє собою кілька шарів, серед яких:

 • глянсовий пласт;
 • гідрофобний шар;
 • поліуретановий пласт;
 • спеціальний клей;
 • захисний шар.

Якщо ви ставите запитання, чи є обклеювання автомобіля захисною плівкою гарною ідеєю, є думка фахівців, яка все розставляє на свої місця.

Плюси захисної плівки

Подивіться на це так: автомобільна фарба сьогодні відрізняється від тієї, що була в минулому. У країнах Європейського Союзу виробникам автомобілів вже багато років не дозволяється використовувати традиційні лаки хімічного затвердіння (що зазвичай називаються твердими).

Натомість вони повинні використовувати лаки на водній основі (м’які). Ця екологічно вигідна зміна означає, що кузов сучасних автомобілів — в порівнянні з кузовом багато років тому — є набагато більш схильним до пошкоджень, як механічних, так і хімічних.

На які елементи кузова може бути нанесена захисна антигравійна плівка? Практично на будь-які, у тому числі на найскладніші поверхні. Висока гнучкість, пластичність та герметичність гарантують відмінне прилягання та довговічність покриття.

Застосування антигравійної плівки

Ми з’ясували, які особливості має цей тип покриття, але виникає запитання, чи повинні його використовувати виключно ті автовласники, які:

 • часто їздять за містом;
 • беруть участь у ралі;
 • люблять бездоріжжя.

Навіть при звичайній повсякденній експлуатації та їзді містом на лакофарбовому покритті з’являються пошкодження, потертості, подряпини та відколи.

Щоб пошкодити м’яку фарбу, не потрібно багато: достатньо попадання піску чи гравію, контакту з ключем чи неуважності вашого сусіда по паркуванню. І кожна наступна подряпина, кожне пошкодження означає чергове зниження вартості автомобіля: саме тому обклеювання автомобіля та захист фарби плівкою — такий важливий елемент догляду за автомобілем.

FAQ — запитання, що часто ставляться

 • Скільки коштує обклеїти машину захисною плівкою?

Покриття переднього бампера прозорою плівкою коштує від 3000 гривень та вище. Вартість обклеювання всього автомобіля залежить від його розмірів та складності нанесення фольги. Ціна залежить, серед іншого, від моделі та стану автомобіля.

 • Які переваги автомобільної захисної плівки?

Завдяки своїй товщині та гнучкості захисна плівка захищає фарбу від фізичних пошкоджень: відколів від каміння, дрібних потертостей при паркуванні, актів вандалізму. Це найефективніший спосіб захисту фарби на ринку.

 • Що таке захисна плівка для автомобіля?

Це поліуретанова плівка, призначена для захисту автомобілів. Після нанесення геть непомітна на фарбі, при цьому забезпечує розширені захисні функції.

 • Чому варто вибрати обклеювання автомобіля?

Професійне обклеювання автомобіля — це процедура, яка захищає кузов, запобігаючи пошкодженням, що не тільки дозволяє автомобілю довше мати чудовий вигляд, але й уповільнює втрату його вартості.

 • Чи не зашкодить покриття фарбі?

Захисна плівка не впливає на структуру фарби, тому її можна зняти будь-якої миті, не пошкодивши кузов.

 • Захистити фарбу плівкою — це те саме, що змінити колір автомобіля?

Зазвичай це два різних сервіси. Здебільшого для захисту кузова використовується безбарвна автомобільна плівка: цей продукт відрізняється від кольорової плівки, яку застосовують, коли метою є зміна кольору автомобіля.

Як записатися на обклеювання автомобіля у Києві?

Якщо ви хочете наклеїти автомобільну плівку в нашій автомайстерні, просто зателефонуйте! Записатися на обклеювання автомобіля ви також можете через контактну форму на нашому сайті.

Чи пов’язане наклеювання плівки з іншими послугами? Основа правильного обклеювання — якісний детейлінг. Обклеюванню автомобіля передує ретельне миття з використанням найякісніших автомийних засобів. Такі послуги, як тонування скла, можуть виконуватися додатково, але вони не є постійною складовою послуги обклеювання автомобіля.

viber telegram