Заміна бампера

Фахівці нашої СТО пропонують затребувані послуги в категорії "заміна бампера".

Ми використовуємо сучасне обладнання, виконуючи роботи будь-якої складності точно в обумовлені із замовником терміни.
Коли вам може знадобитися заміна цього елемента кузова? При будь-яких ситуаціях, коли бампер має видимі пошкодження або втрачає свій функціонал.

Майстри станції техобслуговування Auto Master в Києві виконують якісний і оперативний ремонт і заміну бамперів, а також інших елементів кузова за доступною вартістю.

Арматурні роботи

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна лобового вклеєного скла від 2000 грн
Заміна бокового вклеєного скла від 1500 грн
Заміна заднього вклеєного скла від 2000 грн
Демонтаж/монтаж та розбирання під фарбування:
Бампер передній / задній від 1000 грн
Крило переднє від 1000 грн
Капот від 800 грн
Двері від 1000 грн
Кришки багажника від 1000 грн
Заміна та перепакування деталі:
Двері від 2000 грн
Капот від 1000 грн
Кришка багажника від 1500 грн

Бампер у будь-якому сучасному автомобілі – це найдальший передній і задній елемент кузова автомобіля, основною функцією якого є пом’якшення наслідків зіткнення автомобіля з іншим транспортним засобом, пішоходом або перешкодою.

Головна частина бампера – горизонтальна сталева секція, закріплена під пластиковим елементом, все частіше вкрита амортизуючою губкою. У легкових автомобілях вона майже завжди закрита пластиковими елементами. Бампер мінімізує пошкодження під час паркування при зіткненнях автомобілів на малих швидкостях.

Від матеріалу та особливостей бампера залежить безпека не тільки водія та його пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху. Він також відіграє суттєву роль у сприйнятті дизайну та стилістики автомобіля.

Коли вам потрібна заміна бампера автомобіля Київ

Сучасні бампери виконують роль амортизаторів, що пом’якшують наслідки зіткнень. Ці частини кузова включають у своїй конструкції як металеві, так і пластикові елементи, пошкодження яких можуть вимагати заміни бампера автомобіля.

Причин критичних пошкоджень бампера може бути багато:

  • занадто високий бордюр на стоянці;
  • паркувальний стовп, який “випав” з вашого поля зору;
  • зустрічний автомобіль;
  • збита на високій швидкості тварина на трасі тощо.

Що робити в разі пошкодження?

Перш за все, необхідно оцінити ступінь і характер пошкоджень цього кузовного елемента.

Як правило, фахівці радять заміну бампера Київ у тих випадках, коли пошкоджений елемент занадто дорого і трудомістко ремонтувати. Пошкоджений бампер не завжди можна відремонтувати – з цим необхідно змиритися.

Чому заміна, а не ремонт?

  • Ремонт можливий у разі невеликої подряпини або відшарування фарби, але більший ремонт іноді просто нерентабельний. Іноді вигідніше інвестувати в старий відновлений автомобільний бампер, ніж ремонтувати свій власний.
  • Велика аварія, яка часто викликає величезний спектр несправностей, пов’язаних із сильними вм’ятинами, численними тріщинами і подряпинами, змушує замінити бампер на новий. Перекриття витрат на нові зчіпки, зварювання в декількох місцях і перефарбовування бампера дозволяють навіть перевищити його вартість.
  • Також може трапитися так, що окремі фрагменти бампера були просто розкидані по трасі під час аварії або не знайдені в темряві після зіткнення на парковці. У таких випадках механіки радять не ремонтувати бампер, бо це стає непотрібним зусиллям, яке не гарантує повної безпеки під час наступного дорожнього зіткнення.
  • Сильна деформація бампера автомобіля також може змусити нас замінити його. Сильно зігнутий після зіткнення з іншим автомобілем, під час спроби дати задній хід або під час уникнення зіткнення з твариною, яка раптово з’явилася на дорозі, він стає марним.
  • Випрямлення бампера часто призводить до його розтріскування, що пов’язано з подальшими витратами, а також зниженням стійкості до подальших ударів.  Корозія, що вразила бампер автомобіля, також може стати приводом для його заміни.
  • Глибоко вкорінена і широко поширена по всій металевій частині бампера корозія руйнує бампер загалом і загрожує іншим елементам автомобіля. Сильно “з’їдені” елементи стають ламкими, а тому вже не придатні для регенерації. Щоб забезпечити найкращий захист під час дорожньо-транспортної пригоди, слід подбати про заміну бампера на новий.
МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram