Заміна дверей

Фахівці нашої СТО пропонують затребувані послуги в категорії "заміна дверей автомобіля".

Ми використовуємо сучасне обладнання, виконуючи роботи будь-якої складності точно в обумовлені із замовником терміни. 

Коли вам може знадобитися заміна цього елемента кузова?

  • коли двері не забезпечують герметичність у салоні
  • мають проблеми з відкриванням і закриванням
  • втратили естетику зовнішнього вигляду.

Майстри станції техобслуговування Auto Master у Києві виконують якісний і оперативний ремонт і заміну автомобільних дверей, а також інших елементів кузова за доступною вартістю.

Арматурні роботи

Найменування послуги Легкова Позашляховик
Заміна лобового вклеєного скла від 2000 грн
Заміна бокового вклеєного скла від 1500 грн
Заміна заднього вклеєного скла від 2000 грн
Демонтаж/монтаж та розбирання під фарбування:
Бампер передній / задній від 1000 грн
Крило переднє від 1000 грн
Капот від 800 грн
Двері від 1000 грн
Кришки багажника від 1000 грн
Заміна та перепакування деталі:
Двері від 2000 грн
Капот від 1000 грн
Кришка багажника від 1500 грн

Передні і задні двері вважаються одними з найважливіших елементів кузова будь-якого легкового автомобіля. Вони використовуються для посадки і висадки водія і пасажирів, а також забезпечують герметичність і шумоізоляцію всередині салону.

На жаль, навіть власники нових автомобілів стикаються з проблемами, пов’язаними з пошкодженнями дверцят, а також із втратою їхньої функціональності. Це можуть бути, наприклад:

Якщо характер пошкоджень відносно невеликий, можна спробувати відремонтувати двері в нашій спеціалізованій майстерні. Майстри оглянуть проблемні елементи і виберуть найшвидший і найефективніший спосіб рихтування, реставрації та фарбування. Водночас, іноді витрати на ремонт можуть вас неприємно здивувати. Це стосується як дорогих або рідкісних автомобілів з унікальним кольором кузова, наприклад, так і цілком бюджетних автомобілів, основною проблемою кузова яких є низька стійкість до корозії.

Заміна дверей у такому разі може стати найкращим і оптимальним рішенням, яке економить не тільки ваші гроші, а й час та нерви.

Коли потрібна заміна дверей автомобіля?

  • У деяких ситуаціях вартість ремонту істотно перевищує вартість самих дверей з установкою. Тоді заміна дверей автомобіля стає єдиним виходом. Особливо вигідні ціни поширюються на деякі популярні автомобілі. Власники розкішних і рідкісних автомобілів в Україні завжди повинні бути готові до великих витрат.
  • Однак купівля нової деталі може викликати проблеми. Навіть деталі автомобілів однієї моделі та року випуску можуть відрізнятися за оснащенням та оздобленням. Тому важливо під час купівлі деталей перевіряти, щоб вони були такими ж, як у старої моделі.
  • Заміна дверей автомобіля в Києві повинна також виконуватися в разі серйозного пошкодження, наприклад, арматурних балок. Ще однією причиною купити нову деталь може бути корозія. Замінити двері непросто, тому варто довірити її фахівцям.

Скільки за часом займає заміна дверей автомобіля?

Якщо вам вдасться знайти і дістати двері такого ж кольору, як і на вашому автомобілі, якщо петлі в робочому стані і не пошкоджені, якщо не потрібне доопрацювання і заміна інших елементів (ручки, скла), то весь ремонт займе всього кілька годин.


Якщо не все так “ідеально”, доведеться додати час на можливе доопрацювання дверей (встановлення скла або заміну ручки з приводом центрального замка). Як показує практика, для якісної заміни дверей бажано залишити авто у механіка на один робочий день.

Однак, якщо ви купили двері на заміну іншого кольору, якщо є необхідність в їх рихтуванні та фарбуванні, ремонт із заміною може займати до 3-4 робочих днів. Багато що залежить від марки і моделі авто, а також доступності таких елементів кузова на ринку.

Заміна дверей автомобіля Київ охоплює не тільки зняття і встановлення нових дверей, але насамперед інтеграцію всіх необхідних систем – центрального замка і механізму управління електричними склопідйомниками.

Спеціалісти автосервіса Auto Master якісно та за короткий термін зроблять заміну дверей. Для нас дуже важливо, щоб у клієнта залишились приємні враження після відвідування нашої СТО.

Ваш комфорт – наш пріоритет!

МАРКИ АВТО

С которыми мы работаем уже не первый год. Мы являемся сертифицированым сервисным центром с професиональными механиками.

> 0
Замен проводим ежемесячно
0 %
Замен проводим в течении 1 дня
0
Минут нужно для диагностики
0 %
Довольных клиентов
0 км.
Гарантии на работы специалистов
0
Лет - общий опыт работы механиков
Edit Template
viber telegram